Nová třída C kombi

K dokonalosti vede jediná cesta.

Mercedes-Benz kombi třídy C

Velkorysost je dokonalá, pokud se prezentuje ve všech oblastech. Ve strhujícím designu, který Vám nedovolí odpoutat zrak. V prostoru, který poskytuje ještě větší svobodu pro realizaci Vašich přání.


Váš rovnocenný partner.

Posaďte se a zažijte definici komfortu v podání nového kombi třídy C. S ergonomickým interiérem, který je dokonale zaměřen na Vaše potřeby. S inovativní technologií: pomocí touchpadu s vícedotykovou senzorikou můžete snadno a intuitivně vyhledat vše, co právě potřebujete z široké multimediální nabídky. Před Vašima očima zobrazí například rychlost, omezení rychlosti nebo navigační pokyny.


Na cestách v neobyčejném prostoru.

Prostor je opravdovým luxusem. Jeho pojetí u nového kombi třídy C předčí veškerá očekávání. Nabízí ještě více místa v zadní části vozu pro vysoký komfort sezení. A ještě větší volnost a flexibilitu díky rozdělení opěradla zadních sedadel v poměru 40/20/40, které lze pohodlně sklopit ze zavazadlového prostoru. Jedinečnou atmosféru v interiéru navozuje ambientní osvětlení, které je dostupné v příplatkové výbavě.


Mercedes-Benz Intelligent Drive.

Sytém Mercedes-Benz Intelligent Drive zahrnuje technologie, které řidiče aktivně podporují a výrazně mu usnadňují jeho činnost. V novém kombi třídy C nabízí příplatková sada jízdních asistentů Plus kombinaci těchto inteligentních asistenčních a bezpečnostních systémů: DISTRONIC PLUS s asistentem řízení a funkcí Stop&Go Pilot, který podporuje řidiče v zachování bezpečné vzdálenosti od vozidla jedoucího vpředu a v udržení vozidla uprostřed jízdního pruhu. Brzdový asistent BAS PLUS s funkcí Cross-Traffic Assist a brzdy PRE-SAFER, který dokáže zejména v městském provozu snížit riziko nehod na křižovatkách a riziko zadního nárazu či střetu s chodci. Aktivní asistent jízdy v pruzích a aktivní asistent hlídání mrtvého úhlu poskytují podporu při neúmyslném opuštění jízdního pruhu nebo změně jízdního pruhu, u nichž hrozí nebezpečí kolize s jinými vozidly. A konečně PRE-SAFE® PLUS rozšiřuje preventivní systém na ochranu cestujících PRE-SAFER o bezpečnostní opatření při hrozícím nárazu zezadu.


Mercedes connect me.

Individualizované služby pro zajištění mobility, spojení a servisu jsou sdruženy pod názvem: Mercedes me. Jednou ze součástí tohoto nového světa zážitků je služba Mercedes connect me, spojení řidiče, vozidla a osobního života. Služby Remote Online promění Váš smartphone v dálkové ovládání. Tato služba je k dispozici za příplatek ve spojení s multimediálním systémem Audio 20 USB a rovněž jako pevná součást multimediálního systému COMAND Online - včetně internetového prohlížeče, navigace s funkcí Live Traffic Information, Mercedes-Benz Apps a mnoha dalšími funkcemi.


Management zavazadlového prostoru.

Nové kombi třídy C nabízí nejen obzvláště velký zavazadlový prostor, ale také možnosti, jak v něm udržet pořádek. Základním prvkem je třídílné opěradlo zadního sedadla. Se svým rozdělením v poměru 40/20/40 je dokonale přizpůsobeno pro Vaše aktivity. Prostřední část opěradla přitom lze sklopit samostatně. Pro pohodlnější nakládání a vykládání lze víko zavazadlového prostoru EASY-PACK (příplatková výbava) elektromechanicky otevřít a zavřít, a to zcela jednoduše stisknutím tlačítka.