Třída GLA

Svoboda je nakažlivá

Třída GLA

Každý chápe svobodu po svém. To je svoboda.

Zažijte výběr působivých předností nové třídy GLA Mercedes-Benz.

Pro ty, kteří jsou zvídaví a rádi hledají. Pro ty, kteří chtějí každý den objevit něco nového a pro které zůstat na místě není ta správná volba. Pro ty, kteří jsou otevřeni světu a milují svobodu. Pro ty, kteří ve vzdálenosti nevidí překážku, ale obohacení. Tito cestovatelé mají nyní nový domov. Novou třídu GLA, vždy v pohybu.

Vyrobeno pro individualisty

Existují tři linie výbav a designu, které si lze pro GLA zvolit: Style, Urban a systematicky sportovní linie AMG. Model Edition 1 je dostupný jako exkluzivní nabídka a během prvního roku v omezeném množství.

Třída GLA

Design

Forma, která podává výkon: design nové třídy GLA působivě ukazuje, co znamená S ve zkratce SUV. Sportovní charakter - z každého úhlu pohledu.

Design GLAJeho progresivní charakter je doplněn o prvky klasického stylingu SUV. Integrované střešní nosiče, simulovaná ochrana proti podjetí a černé prvky se zrnitou strukturou propůjčují tomuto výjimečnému SUV atletický vzhled. S barevným odstínem MAGNO v matném vzhledu vozidlo GLA dokonce udává nové trendy.
Sportovní vzhled se přenáší i do interiéru: integrální sedadla zajišťují nejen agilní prostornost, ale zároveň i stabilní pozici cestujících ve vozidle za všech situací. A s takovým strhujícím designem vozidla to opravdu není od věci.
Působivé linie, prvotřídní materiály a chromované dekorační prvky dodávají novému vozu GL velkolepost. Jeho silná aura je ještě více posílena sadou AMG Sport Exteriér. 

Třída GLA

Výkon a vytrvalost

Objevitelé chtějí vždy dojet o míli dál. Nová třída GLA rovněž dokazuje svoji trakci v každém typu terénu.

Výkon a vytrvalost GLADíky pohonu všech kol 4MATIC s funkcí off-road má řidič plnou kontrolu nad vozidlem dokonce i při jízdě ve vyjetých kolejích. A nezapomeňme na informace poskytované řidiči - head unit zobrazuje důležité informace týkající se terénu, např. úhel stoupání a sklonu vozidla. Ani vítr nic nezmůže: třída GLA je se svou hodnotou Cd 0,29 nejaerodynamičtějším SUV na trhu.
Nová třída GLA dokazuje svoji trakci v každém typu terénu.

Dynamická jízda na silnici i v terénu

Účinné motory zapůsobí svou reakcí i nízkými emisemi. Pohon všech čtyř kol 4MATIC s offroadovou technologií umožňuje dynamický jízdní styl za všech okolností. 

Třída GLA

Prostor pro zábavu

Stesk po domově je perfektně schován: interiér nové třídy GLA lze obzvlášť přizpůsobit.

Prostor pro zábavu GLADveře zavazadlového prostoru EASY-PACK lze snadno otevřít pouhým stisknutím dálkového ovladače. Navíc zavazadlový prostor nabízí díky nastavitelnému úhlu sklonu opěradel zadních sedadel a dvousekčním děleným koncovým světlům zvětšenou ložnou kapacitu, přičemž je zároveň zaručeno pohodlné nakládání. Nejen zavazadla lze bez problémů uložit do nové třídy GLA. Své místo ve vozidle si najde i slunce, a to díky velkému posuvnému střešnímu oknu.
Další předností v interiéru vozidla je systém COMAND Online, který do vozidla přináší internet pomocí CENTRAL MEDIA DISPLAY. Bluetooth a USB zajišťují optimální připojení. Pomocí Drive Kit Plus lze hudbu zobrazit a zvolit přímo z iPhonuR.

Přizpůsobivost přináší pohodlí

Velká porce komfortu pro každodenní používání a nespoutané potěšení: GLA vítězí díky vymoženostem jako je panoramatická zasouvací střecha, variabilní zavazadlový prostor a přípojky pro zařízení s internetem. 

Třída GLA

Bezpečnost

Je to hodně, na co se během cesty dívat - je toho také hodně, co lze přehlédnout.

Bezpečnost GLAZ toho důvodu je nová třída GLA vybavena systémem COLLISION PREVENTION ASSIST, který opticky varuje řidiče, pokud není dodržena nastavená bezpečnostní vzdálenost od vozidla jedoucího vpředu. V případě nebezpečí kolize zazní navíc výstražný akustický signál. Pokud řidič v této situaci sešlápne brzdový pedál, adaptivní brzdový asistent mu s brzdným manévrem dokáže pomoci: poskytne tak řidiči přesně tolik brzdné síly, kolik je v dané situaci třeba. Tím lze zabránit nehodám.
Ale vozidlo třídy GLA nevyhodnocuje pouze možná nebezpečí na silnici, pomocí asistenta sledování bdělosti řidiče ATTENTION ASSIST analyzuje chování řidiče a v případě, že zaregistruje známky únavy, varuje řidiče výzvou "Přestávka!". Po přestávce lze v cestě bezpečně pokračovat.

Třída GLA