Charita Ostrava

Ježíšek pro zvířata

Co je to?

Alan sní o velké kosti, Ben bude potřebovat nový postroj, kočka Micka chce tak dlouho novou hračku, všichni máme svá přání.

Ano, i zvířata stále věří, že se na ně usměje štěstí... zkusme jim udělat radost alespoň na Vánoce!

Jak to funguje? Je to jednoduché:

  • Vyberte si zvíře, pro které se Chcete stát Ježíškem
  • Vyplňte a odešlete formulář
  • Čekání na přání (přijde zpět na e-mail)

kosmetika RinganaKdo se může zúčastnit?

KAŽDÝ !!!
Zveme také školní třídy a skupiny!!

Kde je háček?

Není !!!! Je to pěkná Vánoční kampaň a uděláte společně s námi radost mazlíčkům, kteří nemají tolik štěstí, aby byli doma!

Jonáš

Jonáš

kříženec zlatého retrívra, pes, 9 měsíců, odčervený, očkovaný, čipovaný

 

Chci se stát Ježíškem

Dasty

Dasty

kříženec většího vzrůstu, pes, 1,5 roku, odčervený, očkovaný, kastrovaný, čipovaný
 

Chci se stát Ježíškem

Richie

Richie

kříženec středního vzrůstu, pes, 3 roky, odčervený, očkovaný, čipovaný, kastrovaný

 

Chci se stát Ježíškem

Bonie

Bonie

3 roky, odčervená, očkovaná, čipovaná

 

Chci se stát Ježíškem


Občanské sdružení Pomoc dětem

V našem showroomu máme kasičky, do kterých mohou naši zákazníci přidat nějakou korunku na pomoc dětem.
Posláním občanského sdružení Život dětem je pomoc nemocným dětem v rámci celé České republiky. Každý z nás se může v životě ocitnout v těžké situaci, kdy potřebuje pomoc a podporu okolí.
Denně potýkáme s lidským neštěstím, jedná se především o neštěstí dětí, které jsou odkázány na lékařskou pomoc. Občanské sdružení Život dětem se snaží těmto dětem pomoci hlavně formou zkvalitnění zdravotnické a přístrojové techniky na dětských odděleních, kterou lékaři potřebují k tomu, aby děti mohli řádně a šetrně léčit. Při dnešním rychlém vývoji medicíny a techniky tyto přístroje stárnou rychleji než dříve. Obnova zdravotnické techniky na světové úrovni je nezbytně nutná pro zkvalitnění péče o kriticky nemocné děti.
Sdružení se snaží pomáhat nemocným dětem také přímo, a to darováním hraček, knížek, pořízením hezkého nábytku na dětská lůžková oddělení, pořádáním besídek pro děti, které jsou dlouhodobě upoutány na lůžku,... V menší míře a dle možností sdružení dále pomáhá jednotlivým žadatelům. Jedná se především o hrazení příspěvků na pořízení invalidních vozíčků, rehabilitačních pomůcek,.
Budeme rádi, podaří-li se nám společným úsilím pomoci všem, kteří pomoc a zájem opravdu potřebují. To je cílem a přáním občanského sdružení Život dětem.

Občanské sdružení Život dětem

Pomoc projektu RENAISSANCE

V měsíci září 2008 zakoupila společnost CENTRUM Moravia Sever, spol. s r.o. dětskému rehabilitačnímu stacionáři Městské nemocnice v Ostravě přístroj pro pulsní magnetoterapii. Tímto přístrojem jsme rádi pomohli projektu RENAISSANCE.
Projekt RENAISSANCE je zaměřen na pomoc dětem a mládeži s trvale nepříznivým zdravotním stavem, na pomoc dlouhodobě nemocným, seniorům a plně či částečně invalidním spoluobčanům. Věříme, že tento dar pomůže všem, jenž ho potřebují.

Zakoupení přístroje pro pulsní magnetoterapii
Pulsní magnetoterapie

Pomoc dětskému domovu v Čeladné

V rámci tradičního tenisového turnaje, který pořádá společnost CENTRUM Moravia Sever, spol. s r.o., jsme výtěžek z tomboly věnovali dětskému domovu v Čeladné. Celkem jsme společně s našimi zákazníky přispěli částkou 27 500 Kč.

Sponzorský dar ve výši 27500 Kč pro dětský domov v Čeladné