Třída S

Ideální společník na cesty - úplné uvolnění

Třída S

Vysněný vůz a vynikající příklad pro celé odvětví - nová třída S. Každý kontakt s tímto jedinečným luxusním sedanem je zážitkem: cestujte, pracujte, odpočívejte, vychutnávejte si v klidu a dojeďte bezpečně - žádný jiný vůz nedokáže nabídnout více než tento vzor všech sedanů.

Komfortní interiér – pro klid a ticho.

Třída S

Velikost je hodnotou sama o sobě, dimenzí svobody. Proto mají všichni cestující ve vozech nové třídy S více místa než kdykoliv předtím. Každý může využívat svůj osobní prostor vlastním konkrétním způsobem, ale pohodlně dojedou do svého cíle.

Za to odpovídají použité nové technologie vyvinuté společností Mercedes-Benz. Například vzduch v interiéru není jen filtrován, ale i ionizován. Sedadla lze, nadstandardně, vybavit masážní funkcí a jsou rovněž klimatizována. Zábavní systémy a systémy s prostorovým zvukem poskytují úchvatnou zábavu všem cestujícím a rozhodně je nenechají se nudit.

Práce a život - kancelář kdekoliv.

Třída S

Ve vozu nové třídy S nikdy neztrácíte čas. Každý cestující může během jízdy hodnotně využívat čas, ať již pro práci, nebo pro "nabití" - s nataženýma nohama.

U vozů nové třídy S ve verzi s dlouhým rozvorem kol lze zadní sedadla na přání vybavit skládacím stolkem a držákem nápojů, 230voltovou zásuvkou a nebudou vás obtěžovat žádné rušivé pohledy zvenčí, protože lze skla tónovat. A abyste byli vždy on-line, lze prostřednictvím systému COMAND Online zřídit internetové připojení WLAN. Jestliže si zařídíte své pracoviště v zadní části vozu třídy S, nebudete potřebovat už žádnou jinou kancelář.

Jízdní pohodlí – jednoduše kouzelné.

Třída S

Základem pro uvolnění a práci jsou v nové třídě S znatelný klid a ticho. Ani vaše káva se nepohne v hrnku.

Zázrak? Skoro. Díky MAGIC BODY CONTROL je to možné. Díky využití technických inovací spíše než kouzel se samotné sedadlo řidiče příjemným řídícím střediskem. Řidiči pomáhá spousta nových asistenčních systémů, aniž by ho vyrušovaly: vůz se automaticky přizpůsobuje bočnímu větru a automaticky i parkuje.