Nová třída V

Životní velikost

Třída V

Život je plný zvláštních momentů, a je proto stejně tak jedinečný, jako nová třída V. Byla vyvinuta s citem pro požitek z jízdy a dynamiku a přináší na silnici čistou radost ze života. Vozidlo, které upoutá pozornost, kdekoli se objeví – nezaměnitelným stylem Mercedes-Benz.

Fascinace

Velkolepá. Jedinečná.

Výrazná příď a nevšední tvary. Nová třída V je perfektní do posledního detailu, nabízí variabilní koncept interiéru a zároveň poskytuje fascinující zážitky z jízdy. Vzhled, který bezpochyby upoutá pozornost, ať už jste na výletě s celou rodinou, nebo míříte na obchodní jednání se skupinou elegantně oděných cestujících.

Požitek z jízdy

Třída V

Každý kilometr je požitkem.

Silná a agilní – kombinace, se kterou nová třída V dosahuje nejvyšší míry jízdní dynamiky a komfortu. Spojuje prostornost interiéru s jedinečnou ovladatelností na silnici – je nezaměnitelně efektivní a výkonná. A to zcela tiše, díky optimálně sníženému hluku v interiéru.

Variabilita

Třída V

Z prostoru se stala velikost.

Pro každodenní drobné radosti i ve volném čase – nová třída V je připravená. Se spoustou místa pro vše, co je třeba vzít s sebou, a množstvím dobrých nápadů pro bezstarostnou jízdu. Nové samostatně otevíratelné zadní okno1 je jen jedním z nich. Nakládání a vykládání se díky nim stává hračkou.

1) Standardní výbava pro třídu V AVANTGARDE, příplatková výbava pro třídu V.

Zodpovědnost

Třída V

Činí opatření. Pro zítřky.

Průvodce, na kterého se člověk rád spolehne. S asistenčními a bezpečnostními systémy podporuje nová třída V řidiče optimálně ve všech jízdních situacích a stává se tak progresivním vozidlem své třídy. A s výkonným, ale úsporným motorem trvale přebírá zodpovědnost za životní prostředí.