Vito

Auto pro každodenní provoz, které umí překvapit. Prostě nové Vito!

Vito

Sebevědomý drsňák s duší romantika

Jedno z nejoblíbenějších a dlouhodobě nejprodávanějších užitkových vozidel u nás i ve světě zaznamenalo mnoho progresivních změn. Nové Vito nabízí velkou variabilitu. A to nejen ve výbavě. Vedle skříňové varianty a modelu Mixto nově model Tourer a to ve třech základních provedeních BASE, PRO a SELECT. Stejně jako jeho "starší bratr" poskytuje dvě variaty rozvozu a tři délky karosérie. K mání je ve čtyřech hmotnostních variantách. Nově kromě pohonu zadních a všech kol nabízí pohon předních kol.

 

Skříňové dodávky Vito

Vito lze objednat ve třech délkových verzích: Kompaktní, Dlouhé a Extra dlouhé. Přizpůsobí se vašim prostorovým požadavkům. Do nákladového prostoru se vejde velké množství nákladu.
Přes veškerou svou vnitřní prostornost si Vito Skříňová dodávka vystačí s výškou 1910 mm při celkové povolené hmotnosti 2,8 t (+48 mm se střešními ližinami), a proto se bez problémů vejde do většiny garáží, vícepatrových i podzemních parkovacích domů a automatických myček aut. Vůz Vito se všemi svými kvalitami tak nabízí mimořádné možnosti pro rozvoj vašeho podnikání.

» Více informací o skříňových dodávkách Vito

 

Vito Mixto

Abyste se cítili skutečně dobře, musíte mít možnost se pohodlně posadit. Proto se Vito, se svou kompaktní, dlouhou nebo extra dlouhou variantou vozidla, může mimořádně dobře přizpůsobit vašim individuálním prostorovým požadavkům. Vaši cestující si budou užívat skvěle dimenzovaných prostorů pro pasažéry, navržených s ohledem na dostatek místa. Do velkého nákladového prostoru se vejde téměř jakékoli množství nákladu.

» Více informací o modelu Vito Mixto

 

Vito Tourer

Vito Tourer vyniká svou velkou všestranností vyplývající z dostupné modelové řady vozidel: Vito Tourer BASE, Vito Tourer PRO a Vito Tourer SELECT disponují zvláštními schopnostmi, díky nimž se mohou přizpůsobit vašim individuálním potřebám. Společně se vyznačují velkorysým dostupným prostorem a vysokou spolehlivostí a ziskovostí.

» Více informací o modelu Vito Tourer