V mezní oblasti jako doma.

U cíle. Už při nastoupení.

S novými přídavnými spínači na volantu AMG Performance v kůži nappa máte vše na dosah: změňte různé parametry Vašeho sportovního vozu a proveďte své osobní nastavení.

Díky sdruženému přístroji, umožňujícímu individuální konfiguraci, a centrálnímu zobrazení barevného media displeje s úhlopříčkou 12,3 palce budete mít vždy přehled o všech důležitých informacích. Unikátní inovace: osm tlačítek displeje umístěných ve středové konzole a spínač v ovládacím panelu.

AMG GT kupé

V mezní oblasti jako doma.

Kokpit nového modelu Mercedes-AMG GT 63 S 4MATIC+ čtyřdveřové kupé přesvědčí mimořádně kvalitními materiály a prvotřídním zpracováním. Nová vůně AMG Vám umožní vnímat výkon všemi smysly.

Bezpečnost a komfort: sedadla AMG v kvalitní kůži nappa Exclusive nebo sedadla AMG Performance ve sportovním mikrovláknu DINAMICA s barevným kontrastním prošitím poskytují vynikající boční držení v zatáčkách.

AMG GT kupé

Prvotřídní dojem na všech místech k sezení.

Více prostoru, vyšší výkon, větší vzrušení: nový model Mercedes-AMG GT čtyřdveřové kupé nabízí více místa a možností využití. Ryzí potěšení ze sportovní jízdy s komfortem pravého sedanu.

Důsledné rozšíření rodiny vozidel AMG GT o čtyřdveřové kupé otevírá segment sportovních vozidel těm zákazníkům, kteří hledají vozidlo pro každodenní použití, ale nechtějí se vzdát jedinečného výkonu vozidel Mercedes-AMG. Interiér dokreslují individuální sady výbavy.

AMG GT kupé

Mercedes-AMG GT 63 S 4MATIC+: spotřeba paliva kombinovaná: 11,3 l/100 km, emise CO2, kombinovaný provoz: 257 g/km[1]

[1] Uvedené hodnoty byly zjištěny na základě předepsaného postupu měření. Jedná se o „hodnoty CO2 NEFZ“ ve smyslu čl. 2 č. 1 prováděcí vyhlášky (EU) 2017/1153. Hodnoty spotřeby paliva byly vypočítány na základě těchto hodnot. Spotřeba elektrického proudu byla zjištěna na základě nařízení 692/2008/ES.