Hlavní znaky výbavy.

Sada AMG Aerodynamic

Sada aerodynamických prvků AMG, vyvinutá ve větrném tunelu, zlepšuje jízdní vlastnosti při vysokých rychlostech a tvoří základ pro vyšší radost z jízdy. Montované díly zvyšují přítlačnou sílu a zároveň snižují odpor vzduchu. Pevně namontované zadní křídlo jasně deklaruje požadavek nekompromisního výkonu.

AMG GT kupé

AMG TRACK PACE

S aplikací AMG Track Pace pro smartphone získáte ideální nástroj pro podrobnou a profesionální analýzu Vašeho vlastního jízdního stylu. Můžete tak zlepšit svůj výkon i bez trenéra a porovnat se s ostatními řidiči.

Volant AMG Performance

Volant AMG Performance v kůži nappa/mikrovlákně DINAMICA

U tohoto volantu AMG je použita kombinace kůže nappa a na omak příjemného mikrovlákna DINAMICA - pro dokonalé držení a přesné řízení. Typický zploštělý tvar AMG je převzat z motoristického sportu a zdůrazňuje sportovní charakter kokpitu. Ergonomicky umístěná tlačítka dotykového ovládání poskytují intuitivní komfort ovládání a podporují soustředěnou jízdu.

AMG GT kupé

AMG DYNAMIC SELECT

S AMG DYNAMIC SELECT proměníte Vaše vozidlo stisknutím tlačítka z modelu Gran Turismo na sportovní vůz. Jízdní programy ovlivňují mimo jiné charakteristiku motoru, převodovky, podvozku a řízení. Nastavení je tak například optimalizováno pro použití na náledí nebo na závodním okruhu - vždy tak, jak to situace vyžaduje.

AMG GT kupé

Sada AMG DYNAMIC PLUS

Sada AMG DYNAMIC PLUS přináší maximální radost z jízdy a nejlepší možnou agilitu. Spojuje řadu vysoce výkonných součástí do atraktivní sady, která obsahuje nejdůležitější příplatkové výbavy pro další zvýšení jízdní dynamiky. Zážitek z jízdy tak dostává velmi emotivní rozměr.

Zadní část v prémiovém provedení

Přeměňte své vozidlo na business tryskáč na kolech: zadní část v prémiovém provedení doplní vynikající jízdní výkony o mimořádně luxusní interiér. Rozmazlujte cestující v zadní části pohodlnými komfortními jednotlivými sedadly, prvotřídním prostředím a snadným přístupem k rozsáhlým multimediálním a komfortním funkcím.

AMG GT kupé

Sada AMG carbon exteriér

Zvýrazněte dynamiku svého vozidla pomocí špičkového materiálu z motoristického sportu: montované díly z karbonu dodávají exteriéru hodnotnější vzhled z každého úhlu pohledu a zvýrazňují zaměření Vašeho vozu Mercedes-AMG na výkon.

Doplňkové rozsahy sady AMG Carbon Exteriér II:

Pevné zadní křídlo a kryty vnějších zpětných zrcátek v karbonu jsou viditelné z dálky a dodají Vašemu vozidlu sportovní charakter z každého úhlu pohledu.

AMG GT kupé

Sada AMG chrom exteriér

Se sadou AMG Chrom působí Vaše vozidlo mimořádně elegantně a noblesně. Doplňkové prvky v lesklém chromu zvýrazňují eleganci a v závislosti na barvě vozu vytváří působivé kontrasty nebo doplňkové akcenty.

AMG GT kupé

Výfukový systém AMG Performance zapínatelný

Mimořádný akustický zážitek nabízí zapínatelný výfukový systém AMG Performance. Variabilně přestavitelné klapky výfukových plynů Vám poskytují možnost změnit zvuk vozidla stisknutím tlačítka. V závislosti na jízdním programu se změní charakteristika zvuku od zdrženlivého komfortu až po maximálně emotivní projev.

AMG GT kupé

Sada AMG Night exteriér

Se sadou AMG Night jsou vybrané prvky exteriéru provedeny v lesklé černé barvě. To vytváří - v závislosti na zvolené barvě lakování - buď nápadné kontrasty, nebo plynulé přechody. V obou případech projevíte svůj smysl pro individuální pojetí dynamického designu a výrazného sportovního charakteru.

AMG GT kupé

Vysoce výkonné keramické kompozitní brzdy AMG

Spolehlivost v extrémních situacích, i po opakovaném maximálním brzdění: špičková brzdová soustava AMG s kompozitními (2dílné) keramickými brzdovými kotouči poskytuje hodnoty zpomalení, na které se můžete spolehnout i v mimořádných situacích. Navíc je lehčí než běžné brzdové soustavy - menší neodpružená hmota pro vyšší jízdní dynamiku a agilitu.

AMG GT kupé

Sada aktivních ortopedických sedadel

Mimořádně komfortní sezení, i při dlouhých jízdách: najděte optimální polohu Vašeho sedadla pomocí rozsáhlých možností nastavení vzduchových polštářů. Za příplatek si můžete vychutnat rychle dostupné příjemné teplo a osm různých masážních programů. A pokud preferujete sportovní jízdu, poskytnou Vám dynamické podélné vzpěry optimální boční oporu.

AMG GT kupé

Multifunkční telefonování včetně BEZDRÁTOVÉHO nabíjení

Multifunkční telefonování propojí Váš smartphone automaticky s venkovní anténou vozidla. Díky tomu budete mít nyní nejlepší spojení. Kromě telefonování je k dispozici i přenos dat: všechny mobilní telefony podporující standard Qi jsou nabíjeny a propojeny s vozidlem přes Near Field Communication (NFC).

Sada jízdních asistentů Plus

Se sadou jízdních asistentů Plus dojedete do cíle bezpečně a pohodlně díky podpoře při monotónních situacích jako dopravní zácpy nebo jízdy v kolonách. Optimální kombinace řady bezpečnostních a asistenčních systémů Vám poskytne rozsáhlou podporu a dokáže v obtížných nebo kritických jízdních situacích pomoci zabránit nehodám.