Stvořeno pro závodníky.

Design vozidla.

Mercedes-AMG GT je ikonou motoristického sportu, která hledá sobě rovného. Působí ctižádostivě již během stání. Uchvátí Vás každým detailem. Kdo sní o skutečném silničním sportovním voze, okamžitě uzná: jen takto může vypadat.

Atletická příď

Prodloužená přední část: design přídě vozu Mercedes-AMG GT. Četné prvky z motoristického prvky společně vytvářejí dynamický charakter vozu. Směr udává velmi dlouhá, hluboko sahající kapota motoru.

Plynulé a oblé tvary vytvářejí pokrokový design. Touho po vedení rovněž vyzařuje sportovní přední nárazník z velkými otvory pro přívod vzduchu a vertikální maska chladiče v černé barvě s hvězdou uprostřed. Nekompromisní, smyslná čistota.

AMG GT

Svalnatá záď

Klasický design fastback působivě dává najevo svůj nezadržitelný dopředný tah. Veškerá síla vozu se s napětím posouvá směrem k dynamické zádi.

AMG GT

Dynamická silueta

Dynamická silueta působivě dává najevo svůj nezadržitelný dopředný tah. Výrazná spodní hrana bočních oken probíhající přes celou boční stěnu ústí do silných ramen.

AMG GT

Sportovní kokpit

Kokpit v sobě nese geny AMG. V centru dynamické středové konzoly, lehce se zvyšující směrem k přístrojové desce, se čtyřmi výraznými výdechy vzduchu. Radikálně sportovní.

Volant AMG Performance se stará o vynikající ovládání vozidla. Velmi kvalitně zpracované materiály propůjčují interiéru charakter řemeslné výroby.

AMG GT

Exkluzivní interiér

Sportovní sedadla AMG vozu Mercedes-AMG GT dodávaná ve standardní výbavy zaručují řidiči a spolujezdci dobré boční vedení při vysokém příčným zrychlení a současně nabízejí vysoký komfort sezení.

Markantní kontury, štítky AMG a integrované opěrky hlavy sportovních sedadel AMG podtrhují sportovní vzhled. Sedadla AMG Performance dostupná za příplatek díky svému výraznějšímu tvarování a nastavitelným bočnicím citelně zlepšují boční oporu.

AMG GT