Zažijte vzrušení.

Jízda s otevřenou střechou.

Jízdní výkon typický pro AMG pod širým nebem – Mercedes-AMG GT roadster poskytuje nezapomenutelné zážitky z jízdy. Intenzivněji už sportovní vůz zažít nelze.

AMG GT Roadster

Otevírací doba skládací střechy kratší než

11 s

Otevření skládací střechy až do rychlosti

50 km/h

Otevřený pro vše nové.

Objevte vzrušující detaily k otevřené střeše vozu Mercedes-AMG GT Roadster.

Otevřený pro ultimativní radost z jízdy.

Vysoce kvalitní plátěná střecha jednotně kopíruje elegantní obrysy kupé. Otevře se a zavře za 11 sekund až do rychlosti 50 km/h.

Elegantní. Sportovní. Extrovertní. Tři barvy skládací střechy černá, červená nebo béžová vytváří vzrušující akcenty v designu exteriéru vozu Mercedes-AMG GT Roadster.

AMG GT Roadster

Komfort jízdy s otevřeným nebem nad hlavou.

Větrný štít mezi ochrannými oblouky chrání účinně před průvanem na šíji a zátylku. Odvádí nežádoucí víření vzduchu nad cestujícími a snižuje tak hluk větru. Transparentní tvar ze skla se přitom elegantně začlení do siluety.

AMG GT Roadster

Endless summer.

S vyhříváním oblasti krku a šíje AIRSCARF je jízda s otevřenou střechou potěšením i při nízkých teplotách. Příjemně teplý vzduch proudící otvory vzduchu v opěrkách hlavy zahřívá oblast krku a šíje řidiče a spolujezdce jako neviditelný šál. AIRSCARF zajišťuje nejlepší možné rozdělení tepla podle venkovní teploty a také podle stavu otevření skládací střechy (zavřená nebo otevřená).

AMG GT Roadster

Další důvod, již nevystoupit.

Ventilace sedadla pro řidiče a spolujezdce zajišťuje 365 dní v roce ideální klima. Díky aktivnímu větrání se v horkých dnech povrch sedadel rychle zchladí na příjemnou teplotu a vytvoří příjemné klima při sezení. Připojitelné vyhřívání sedadla zajišťuje ve studených dnech útulné teplo. Odvětrání sedadel a vyhřívání sedadel lze nezávisle na sobě stisknutím tlačítka nastavit ve třech stupních.

AMG GT Roadster