Výrazné prvky vozidla

Vymysleli jsme znovu rodinný vůz.

Nová třída B je tu. Dynamická, komfortní a bezpečná jako nikdy předtím.

Třída B

Nová generace asistenčních systémů řidiče

Protože bezpečnost je často nade vše.

Nová třída B je vybavena asistenčními systémy, které Vám při jízdě poskytují ještě účinnější podporu. Například aktivní asistent udržování odstupu DISTRONIC, který umí automaticky udržovat požadovaný odstup, nebo aktivní brzdový asistent, který může v nouzových situacích zabrzdit. Díky nim jste se svou rodinou vždy v nejlepších rukou.

Třída B

Stylový interiér s designem „wrap-around“

Obklopte se jen tím nejlepším.

Nová třída B Vás přivítá jedinečným prostředím v interiéru, který je typický pro tuto třídu. O to se postará kvalitní design „wrap-around“. Přechody mezi přístrojovou deskou, středovou konzolou a obložením dveří jsou plynulé. Vám jako cestujícímu tak dopřává pocit útulného prostředí.

Třída B

Širokoúhlý kokpit se systémem ovládání hlasem LINGUATRONIC

Jednodušší je o tom mluvit.

V kanceláři, v rodině a nyní i s novou třídou B. Protože nová třída B je vybavena přirozeným, intuitivním rozpoznáváním hlasu. Pokud chcete, můžete nejdůležitější nastavení provést ale také přes dotykovou obrazovku nebo touchpad. Vždy přesně tak, jak Vám to nejlépe vyhovuje.

Třída B

Imprese

Připraveni na nejkrásnější čas v životě?

Nová třída B je připravena na vše: seznamte se s automobilem, který rád zkouší nové věci stejně jako Vy.

Třída B

Sada ENERGIZING Plus

Nastupte, Váš osobní trenér je už na místě.

Za volantem nesmíte projevit slabost. Příplatková sada ENERGIZING Plus nové třídy B může přispět ke zlepšení Vašeho pohodlí. Inteligentní komfortní ovládání propojí systém klimatizování, ambientní osvětlení, hudbu a komfortní sezení do několikaminutových programů, které Vás povzbudí nebo uvolní.

Třída B

Linie AMG / Linie Progressive

Tady smí být každý sám sebou.

Důraz na sportovní charakter nebo dynamický a moderní vzhled: u exteriéru nové třídy B sami udáváte tón. Jednoduše zvolte některou z výbavových linií AMG nebo Progressive. A na přání je doplňte o příplatkové výbavy a sady. Vtisknete tak nové třídě B individuální podobu.

Třída B

Širokoúhlý kokpit s intuitivní koncepcí ovládání

Zde se můžete rozhodnout.

Moderní širokoúhlý kokpit Vás přivítá dvěma plně digitálními displeji, které tvoří působivý harmonický celek. Nová kombinace hlasového ovládání, dotykové obrazovky, touchpadu a tlačítek dotykového ovládání ve volantu Vám navíc nabízí ještě více možností ovládání. Tak, jak Vám to nejlépe vyhovuje.

Třída B