Nové kombi Třídy C propojuje funkčnost, sportovní charakter a luxus.

Interiér

Moderní luxus: interiér.

Oáza klidu. Interiér nového kombi Třídy C nastavuje standardy. Klasický Mercedes: vysoce kvalitní materiály Vám nabízí luxusní pocit uvolnění. Moderní a technicky vyspělý: digitální kokpit. Komunikujte se svým vozidlem intuitivně pomocí dotyku.


Luxusní ozdobné prvky

Luxusní ozdobné prvky.

Extenzivní ambientní osvětlení

Extenzivní ambientní osvětlení.

Nový design volantu

Nový design volantu.

Surround soundsystém Burmester® 3D

Surround soundsystém Burmester® 3D.

Nový design s dotykovým displejem orientovaným na řidiče

Nový design s dotykovým displejem orientovaným na řidiče.

Exteriér

Exteriér: luxus ve své nejkrásnější podobě.

Design nového kombi Třídy C se vyznačuje dynamickými proporcemi, propracovanými plochami a vysokou funkčností. Sportovní charakter se snoubí s luxusem. Dokonalý design: zadní část s dvoudílnými zadními světly.


Nový dynamický design přední části

Nový dynamický design přední části.

Světlomety LED High Performance

Světlomety LED High Performance.

Sada Night vytváří individuální akcenty

Sada Night vytváří individuální akcenty.

Sportovní a dynamický design zadní části.

Sportovní a dynamický design zadní části.

DIGITAL LIGHT s inovativní funkcí projekce

DIGITAL LIGHT s inovativní funkcí projekce.

Design All-Terrain

Nezaměnitelný terénní vůz: nový vůz Třídy C All-Terrain.

Design přídě.

Design přídě.

Nápadný znak nového vozu Třídy C All-Terrain: maska chladiče s jednou lamelou a chromovanými ozdobnými prvky a hvězdou vsazenou uprostřed. Tato Třída C má terénní charakter. Typický znak modelů SUV: specifický přední nárazník a optická ochrana proti podjetí v chromu na přídi a zádi. Zezadu dotváří terénní vzhled zcela nově ztvárněný vícedílný zadní nárazník.

Specifická kola z lehkých slitin.

Specifická kola z lehkých slitin.

Vyvinutý speciálně pro nový vůz Třídy C All-Terrain: aerodynamicky optimalizovaný design kol lícujících s vnější konturou. Další typický znak modelů SUV: obložení podběhů kol v černé barvě.

Typický terénní vůz: kryty podběhů kol v matné tmavě šedé barvě.

Typický terénní vůz: kryty podběhů kol v matné tmavě šedé barvě.

Rozšířené obložení podběhu kola na předním blatníku, zadním podběhu kola a zadní boční stěně dodává novému vozu Třídy C All-Terrain jedinečný vzhled.

Linie výbavy

Vaše individuální komfortní zóna.

Linie AMG

 Linie AMG

Linie AMG

Nápadný styling linie AMG propůjčuje exteriéru Třídy C sportovní charakter a exkluzivitu. S jeho pomocí vyjádříte svůj důraz na energický design. Technické vymoženosti Vám navíc nabízí mnohem větší potěšení z jízdy, mimo jiné díky agilnímu sportovnímu podvozku se sportovním přímým řízením (ne pro modely plug-in hybrid).

AVANTGARDE

AVANTGARDE

S linií AVANTGARDE exteriér podtrhnete individualitu a sportovní charakter svého vozidla a jednoznačně tím ukážete, že Vám záleží na prvotřídních kvalitách odpovídajících dnešní době. Vzájemně sladěné designové prvky dodají vozidlu mimořádně expresivní výraz. Snížený podvozek nabízí ideální kombinaci dynamiky, komfortu a bezpečnosti.

Standardní výbava

Standardní výbava

Standardní výbava

Standardní exteriér staví na odiv dokonalé tvary z každého úhlu pohledu. K výrazným designovým prvkům patří powerdomy na kapotě motoru, světlomety LED High Performance a 17palcová kola z lehké slitiny (43,2 cm). Všechny prvky jsou harmonicky sladěné – pro sportovní celkový dojem se stylovým nádechem.

Designové příplatkové výbavy

Nakonfigurujte si svůj vlastní vůz Mercedes-Benz Třídy C kombi.

DIGITAL LIGHT s funkcí projekce

DIGITAL LIGHT s funkcí projekce

Se systémem DIGITAL LIGHT si můžete dopřát brilantní světelné podmínky – neustále přizpůsobené ostatním účastníkům silničního provozu a okolnímu prostředí. Systém DIGITAL LIGHT navíc ohromí svými funkcemi projekce, které jsou dostupné v souladu s místními předpisy pro registraci vozidel, aktuálně s částečnými rozsahy v USA, EU, Číně a státech Perského zálivu.

Centrální displej

Centrální displej

Centrální displej s vysokým rozlišením a dotykovým ovládáním reprodukuje multimediální obsahy s velmi ostrou a brilantní kvalitou obrazu. Displej je mírně nakloněn směrem k řidiči, což umožňuje jednodušší ovládání a lepší čitelnost. Okouzlí Vás také design velkého displeje s jeho celoplošným zasklením.

Panoramatické posuvné střešní okno

Panoramatické posuvné střešní okno

Ať už otevřené, nebo zavřené: díky panoramatickému posuvnému střešnímu oknu, které je dostupné za příplatek, zažijete fascinující pocit svobody a v interiéru si užijete příjemné světlé prostředí. Toto velkoryse pojaté posuvné střešní okno působí jedinečně také zvenčí, neboť dodává exteriéru lehkost a exkluzivitu.