Nové kombi Třídy C má vše, abyste si mohli odpočinout.

Výrazné prvky komfortního nakládání

Promění kombi v komfortní zónu: funkčnost.

Standardní výbava v novém kombi Třídy C: dveře zavazadlového prostoru EASY-PACK. Užijte si s nimi o poznání vyšší komfort nakládání. Nakládejte a vykládejte vozidlo pohodlně stisknutím tlačítka. Dveře zavazadlového prostoru se automaticky otevřou nebo zavřou.

Dělené zadní lavicové sedadlo a sklopná sedadla.

Dělené zadní lavicové sedadlo a sklopná sedadla

Dělené zadní lavicové sedadlo a sklopná sedadla

Dělené zadní lavicové sedadlo a sklopná sedadla

Kombi je vybaveno opěradlem zadního sedadla děleným v poměru 40 : 20 : 40. Podle potřeby lze sklopit jednu třetinu (vpravo) nebo dvě třetiny (vlevo) ve směru jízdy. Buď manuálně, nebo elektricky v kombinaci s komfortní sadou pro zavazadlový prostor.
Ještě komfortnější: u komfortní sady pro zavazadlový prostor se sklopnými opěradly zadních sedadel EASY-PACK lze opěradla zadních sedadel automaticky elektricky sklopit. Tímto způsobem vznikne rovná podlaha zavazadlového prostoru. A ukládání zavazadel tak zvládnete snadno a bez problémů.

Upevňovací oka ve standardní výbavě.

Upevňovací oka ve standardní výbavě

Komfortní a bezpečná: čtyři upevňovací oka ve standardní výbavě. Nachází se vlevo a vpravo dole na bočním obložení. S jejich pomocí můžete náklad bezpečně upevnit sítěmi, lany nebo upínacími popruhy.

Výrazné prvky komfortu interiéru

Oáza pohodlí.

Relaxujte v luxusním interiéru nového kombi Třídy C. Udělejte si pohodlí. Díky těmto četným komfortním výrazným prvkům je snadné udělat si přestávku a odpočinout si.

Sady energizujícího komfortu

Sady energizujícího komfortu

Sady energizujícího komfortu zvyšují pocit pohody při jízdě. Různé komfortní systémy ve vozidle jsou vzájemně propojeny a individuálně reagují na Vaše rozpoložení: jak tělesné, tak i duševní. Nová Třída C Vás tak například podporuje v monotónních nebo stresujících jízdních situacích.

Paměťová sada

Paměťová sada

Pohodlně se opřete. S paměťovou sadou probíhá nastavení Vašich předních sedadel plně elektricky. Do paměti lze přitom uložit a vyvolat nastavení sedadla až pro tři osoby.

Více prostoru pro nohy

Více prostoru pro nohy

Zadní část nového kombi Třídy C byla výrazně zvětšena. Poznejte až o 35 mm větší prostor pro kolena. Nyní bude každá jízda pro cestující ještě příjemnější.

Ambientní osvětlení

Nastupte a vychutnejte si pohodlí.

Ambientní osvětlení okamžitě vytvoří příjemnou atmosféru. Vysoce kvalitní osvětlení vnitřního prostoru Vám nabízí relaxaci hned po odemknutí vozidla. Novinka v nové Třídě C: decentní režim. Tlumené osvětlení je sladěné s Vaším media displejem. Tím vznikne nádherný a příjemný celkový dojem.

 Ambientní osvětlení

Navrhněte si svou komfortní zónu: tuto možnost nabízí variabilní stupně jasu, 64 barev a deset barevných odstínů. Světelné světy vytváří harmonii a pocit pohody. Ambientní osvětlení lze individuálně konfigurovat: ve dne i v noci.

Digitální kokpit

MBUX: digitální komfort.

Inovativní multimediální ovládací systém MBUX je Vaším digitálním rozhraním. Umělá inteligence se neustále učí a postupně Vás lépe poznává. Ovládejte své vozidlo pomocí inteligentního hlasového asistenta MBUX a povelu „Ahoj Mercedesi“. Zcela intuitivně. Inovativní: rozšířená realita MBUX pro navigaci. Pro vyšší komfort v silniční dopravě.

Digitální kokpit MBUX

Vaše vozidlo a Vy ‒ dokonalý tým.

MBUX

Poznejte s MBUX nový druh interakce se svým vozidlem. Snadnější než kdy dříve a výborně přizpůsobený Vašim potřebám.

Jízdní dynamika

Vždy suverénní: jízdní dynamika.

Komfort: typický Mercedes. Jízdní dynamika: přizpůsobená Vašemu jízdnímu programu. Nové kombi Třídy C je standardně vybaveno spínačem DYNAMIC SELECT. S jeho pomocí lze změnit vlastnosti pohonu, systému ESP®, podvozku a řízení. Tímto způsobem rozhodnete, jak agilní Váš nový vůz Třídy C pojede.

Jízdní dynamika

Inovativní: řízení zadní nápravy.

Inovativní: řízení zadní nápravy.

Více jízdní dynamiky: řízení zadní nápravy dodá nové Třídě C o poznání větší agilitu. Podle jízdní situace zajišťuje větší obratnost při nízkých až středních rychlostech a vyšší stabilitu při vyšších rychlostech.

Podvozek: dynamický a suverénní.

Podvozek: dynamický a suverénní.

Podvozek s adaptivním nastavitelným tlumením se Vám přizpůsobí: volíte mezi komfortním, sportovním nebo individuálním nastavením podle svých představ. Zcela jednoduše pomocí spínače DYNAMIC SELECT.

Více agility díky integrovanému startér-alternátoru.

Více agility díky integrovanému startér-alternátoru.

Výkon: efektivnější než kdy předtím. Mezi motorem a převodovkou se v nové Třídě C nachází integrovaný startér-alternátor druhé generace. Tento inovativní systém přebírá funkci pomocného motoru jako u hybridního pohonu. Tímto způsobem lze při zrychlení vyvolat přídavný točivý moment až 200 Nm[1].

[1] Údaje o jmenovitém výkonu a jmenovitém točivém momentu podle nařízení (ES) č. 715/2007 v aktuálně platném znění.

Sady komfortní výbavy

Komfortní výbavy jako stvořené pro Vás.

S tímto širokým výběrem komfortních výbav proměníte své nové kombi Třídy C ve své zcela individuální útočiště, které Vám poskytne o poznání více prostoru pro realizaci.

Sada AIR-BALANCE

Sada AIR-BALANCE nabízí ozvláštnění vnitřního prostoru vozidla individuální vůní – přizpůsobenou Vašim osobním preferencím a náladě. Díky osvěžující ionizaci a čisticí filtraci venkovního a vnitřního vzduchu zároveň přispívá k lepší kvalitě vzduchu ve vozidle a k většímu pohodlí.

Sada úložných prostor

Sada úložných prostor

Sada úložných prostor nabízí řadu možností uložení a upevnění pro interiér i zavazadlový prostor. S těmito praktickými výbavami pro udržení pořádku má všechno své místo. Malé i velké předměty lze velmi snadno upevnit.

Sada energizujícího komfortu

Sada energizujícího komfortu

Komfort pro všechny smysly: tato sada spojuje specifické výbavy s inovativními inteligentními systémy. Váš Mercedes Vás může cíleně povzbuzovat – pro delší výkonnost za volantem a velmi příjemnou jízdu. Využívá k tomu až sedm komfortních programů a doplňkové výbavy jako vyhřívání sedadla řidiče a spolujezdce.

Sada energizujícího komfortu Plus

Sada energizujícího komfortu Plus

Komfort pro všechny smysly: tato sada spojuje řadu prémiových výbav s inovativními inteligentními systémy. Váš Mercedes Vás může cíleně povzbuzovat a rozmazlovat – pro delší výkonnost za volantem a veskrze příjemnou jízdu. Prostřednictvím sedmi nejrůznějších komfortních programů a atraktivních příplatkových výbav jako ortopedická sedadla.

Sada osvětlení interiéru

Sada osvětlení interiéru

Více světla, dobrá atmosféra, lepší orientace: sada osvětlení interiéru ve standardní výbavě zaručuje komplexní přímé i nepřímé osvětlení. Prvky osvětlení vytvářejí příjemnou atmosféru a usnadňují ovládání.

Komfortní sada KEYLESS-GO

Komfortní sada KEYLESS-GO

Maximální komfort pro Váš běžný den za volantem: s komfortní sadou KEYLESS-GO otevřete, nastartujete a zamknete své vozidlo tím, že prostě a jednoduše máte u sebe svůj klíček od vozidla. HANDS-FREE ACCESS umožňuje bezdotykové a plně automatické otevření a zavření dveří zavazadlového prostoru.

Komfortní sada pro zavazadlový prostor

Komfortní sada pro zavazadlový prostor

Proměňte v komfortní zónu také svůj zavazadlový prostor: elektricky sklopná opěradla zadních sedadel a elektricky ovládaná roleta zavazadlového prostoru Vám ušetří mnoho ruční práce. Svá zavazadla tak uložíte rychleji a komfortněji. 12V zásuvka Vám umožní nabíjet v zavazadlovém prostoru Váš notebook nebo připojit chladicí box.

Paměťová sada

Paměťová sada

S paměťovou sadou můžete uložit až tři různé polohy sedadla a také další nastavení a pohodlně je zvolit. Tato funkce je obzvláště praktická, když je vozidlo využíváno více řidiči a nastavení sedadla se často mění. Elektrické nastavení sedadla Vám přitom usnadní nalezení komfortní polohy sezení.

Vzdálené služby Premium

Sada vzdálených služeb Premium Vás ještě úžeji propojí s Vaším vozidlem. Za příplatek můžete zjistit polohu vozidla a ovládat určité funkce na dálku. Služby jako Řešení údržby koordinují termíny návštěvy servisu a šetří Váš drahocenný čas. Lokalizace odcizených vozidel zvyšuje šance na vrácení Vašeho majetku.

* Pro využívání služeb je nutná registrace na portálu Mercedes me a odsouhlasení uživatelských podmínek pro služby Mercedes me connect. Navíc musí být příslušné vozidlo propojeno s uživatelským účtem. Po uplynutí prvotní doby platnosti lze služby za poplatek prodloužit. První aktivace služeb je možná během jednoho roku od první registrace nebo zprovoznění zákazníkem – v závislosti na tom, co nastane dříve

Vzdálené služby Plus

Sada vzdálených služeb Plus nabízí nový prožitek mobility a přináší vyšší komfort a bezpečnost. Dotazy na stav informují o dojezdu. Určité funkce můžete ovládat na dálku a zjistit polohu Vašeho vozidla. Můžete například otevřít okna Vašeho vozidla ještě před nastoupením – a za horkých dní tak vyvětrat vnitřní prostor vozidla.

* Pro využívání služeb je nutná registrace na portálu Mercedes me a odsouhlasení uživatelských podmínek pro služby Mercedes me connect. Navíc musí být příslušné vozidlo propojeno s uživatelským účtem. Po uplynutí prvotní doby platnosti lze služby za poplatek prodloužit. První aktivace služeb je možná během jednoho roku od první registrace nebo zprovoznění zákazníkem – v závislosti na tom, co nastane dříve

Vzdálené služby a služby nabíjení Plus

Sada vzdálené služby a služby nabíjení Plus Vás propojí s vozidlem. Za příplatek můžete zjistit polohu vozidla a ovládat určité funkce na dálku. S aplikací Mercedes me Charge odebíráte elektrický proud na mnoha veřejných nabíjecích stanicích při maximálně transparentních nákladech. Pro centrální vyúčtování se stačí jednorázově zaregistrovat.

* Pro využívání služeb je nutná registrace na portálu Mercedes me a odsouhlasení uživatelských podmínek pro služby Mercedes me connect. Navíc musí být příslušné vozidlo propojeno s uživatelským účtem. Po uplynutí prvotní doby platnosti lze služby za poplatek prodloužit. První aktivace služeb je možná během jednoho roku od první registrace nebo zprovoznění zákazníkem – v závislosti na tom, co nastane dříve

Sada komfortních sedadel

Sada komfortních sedadel

Kdo sedí pohodlně, dorazí do cíle méně unavený: se sadou komfortních sedadel rychle najdete ergonomickou polohu sezení, která je perfektně sladěna s Vašimi individuálními požadavky. Neboť spojuje četné elektrické a manuální možnosti nastavení předních sedadel.

Sada zvukového komfortu

Váš vůz se stane prostorem pro zvláštní požitek z poslechu. Se sadou zvukového komfortu si vychutnáte akustiku špičkové úrovně: surround soundsystém Burmester® a akustická fólie pro přední boční okna se perfektně doplňují – zvuk se může díky minimalizaci rušivého hluku ještě lépe rozvinout.

Sada USB

Díky těmto třem přídavným rozhraním USB-C pod přední středovou loketní opěrkou si Vy a Váš spolujezdec pohodlně nabijete svá mobilní koncová zařízení. Přes připojená zařízení můžete do multimediálního systému také nahrát data jako svoji uloženou hudbu.

Sada USB Plus

Rychlé napájení pro chytrý telefon a tablet: se šesti rozhraními USB C a dvěma 12V zásuvkami si Vy i Vaši cestující snadno nabijete svá mobilní koncová zařízení. Všechny zdířky USB ve vozidle navíc podporují rychlonabíjení. Přes zařízení připojená vpředu můžete do multimediálního systému MBUX také nahrát data jako svoji uloženou hudbu.

Komfortní příplatkové výbavy

Maximální komfort zcela podle Vašich přání.

Automatická klimatizace THERMOTRONIC

Automatická klimatizace THERMOTRONIC

Automatická klimatizace THERMOTRONIC vytváří pomocí čtyř zón klimatizace ve vozidle individuální pohodlí. Řidič, spolujezdec a cestující v zadní části mohou nastavit komfort klimatizování podle svých osobních potřeb. Teplotu, distribuci a množství vzduchu lze nastavit odděleně ve čtyřech zónách.

Surround soundsystém Burmester® 3D

Surround soundsystém Burmester® 3D

Zažijte více akustického výkonu s vynikajícím zvukem Burmester®. Vysoce kvalitní reproduktory generují působivý prostorový zvuk. který můžete cíleně optimalizovat pro přední a zadní místa k sezení a zintenzivnit tak poslechový zážitek. Nezaměnitelné kryty reproduktorů Burmester® dodávají interiéru také hodnotnější vzhled.

Multimediální systém MBUX

Poslouchejte svou oblíbenou hudbu kdykoliv: plně integrovaný multimediální systém MBUX propojí Vaše vozidlo přímo se streamingovými službami jako Spotify, amazon music, TuneIn nebo TIDAL. Vaše hudební skladby a seznamy přehrávání budete měnit stejně snadno jako rozhlasové stanice – pomocí ovládacích prvků na Vašem centrálním displeji, volantu nebo bezdotykově pomocí ovládání hlasem.
Výbava je dostupná pouze v kombinaci s dalšími příplatkovými výbavami.
Video prezentuje multimediální systém MBUX. Tato výbava je rovněž dostupná v různých konstrukčních řadách.

Mercedes me connect

Nesmírně komfortní ‒ s digitálními službami od Mercedes-Benz.

Mercedes me connect

Se službami Mercedes me connect a vhodnými aplikacemi Mercedes me zažijete navýšení komfortu, bezpečnosti, radosti z jízdy a digitální podpory, protože díky nim ve vozidle získáte důležité informace a praktické funkce pro Váš Mercedes a chytrý telefon.

Díky široké nabídce služeb Mercedes me connect máte na palubě kdykoliv kompletní zážitek z jízdy ‒ zcela podle Vaší volby. Protože Vy rozhodujete, které z těchto služeb chcete aktivně využívat. A s vhodnými aplikacemi v chytrém telefonu máte trvalý přehled o důležitých informacích a praktických funkcích Vašeho Mercedesu, i když jste mimo vozidlo.

Výrazné prvky:

  • Komfort
  • Dálkové ovládání
  • Navigace
  • Ochrana vozidla