Vývoj je nepřetržitý proces.

Dynamika je postoj.

Nikdy neodpočívat, ale stále znovu prokazovat sílu inovace.

Sportovní design

Sportovní design až po zadní světla.

Touhu jet vpřed má nový sedan třídy C vepsanou ve tváři: příď vyzařuje dynamiku a modernost. Nárazníky jsou nově ztvárněné, podle výbavy se lesknou ušlechtilé chromované prvky a fascinaci vyvolávají nové světlomety MULTIBEAM LED. Nová zadní světla mají obzvláště filigránské ztvárnění: podtrhují šířku vozidla a zajišťují ještě silnější zakončení.

Sedan třídy C

Digitální kokpit

Nový digitální zážitek ovládání a zobrazení.

Novou třídu C ovládáte tak intuitivně a snadno jako smartphone. Plně digitální sdružený přístroj umožňuje zcela novou vizualizaci jízdních údajů. Pro Váš osobní zážitek z jízdy máte na výběr tři precizně animované styly.

V kombinaci s novým displejem multimediálního systému s vysokým rozlišením a úhlopříčkou 10,25 palce, novými dotykovými ovládacími tlačítky na volantu a hlasovým ovládáním LINGUATRONIC to znamená nejvyšší komfort ovládání.

Sedan třídy C

Mercedes-Benz Intelligent Drive

Nová generace Mercedes-Benz Intelligent Drive.

Rychlé, precizní, ostražité: špičkové asistenční systémy Mercedes-Benz Intelligent Drive poskytují účinnou pomoc. Opětovný rozjezd v dopravní zácpě, posílení brzdného účinku v závislosti na situaci při rozpoznaném nebezpečí srážky nebo udržování vzdálenosti na dálnici až do rychlosti 210 km/h: přitom umí nová třída C řidiče podpořit již dnes. Spolehlivějšího a bdělejšího partnera si na cestách sotva můžete přát.

Sedan třídy C

Komfortní ovládání funkce ENERGIZING

Načerpat sílu s komfortním ovládáním funkce ENERGIZING.

Nová třída C okouzluje nejen svou silou, ale také podporuje pohodlí řidiče: s komfortním ovládáním funkce ENERGIZING za příplatek. Pro uvolnění nebo osvěžení cestujících lze stisknutím tlačítka vzájemně kombinovat světla, zvuky a vůně. Integrované ambientní osvětlení až s 64 barvami předvádí interiér v nejlepším světle.

Sedan třídy C