Přednosti

Úchvatný design

Ikona stylu. Znovuzrozená.

Stačí jedno setkání a vše je jinak. Nemůžete popadnout dech. Nemůžete odtrhnout pohled. Učaruje vám koncept Čistoty smyslů a ikonický design. Zrodila se náhlá touha vlastnit. Někdy stačí chvilka a už se toho pocitu nezbavíte.

Exkluzivní interiér

Vytříbený půvab. Neodolatelné pokušení.

Luxusní interiér skýtá zdání prostředí salonku a důraz kladený na širokost kokpitu dává pocit zvláště bohaté prostornosti. Konzistentní koncepce barev sahá až do zadní části, která zahrnuje také sloupek B.

EQ Boost

Inteligentní elektrifikace pro průkopnický zážitek z jízdy.

Vývoj je tichý: motor je elektricky podepřen a začíná téměř nepostřehnutelně. Proto zaznamenáte silné zrychlení, které je mnohem více - díky funkci EQ Boost - a v konečném důsledku i výrazně nižší spotřeba paliva. To jsou nejdůležitější přínosy elektrizačních opatření, která činí každý nový benzinový motor v novém CLS jedním z nejmodernějších svého typu..

Mercedes-Benz Intelligent Drive

Na cestě k autonomní jízdě bez nehod.

Vytvořili jsme koncept, díky kterému bude každá vaše cesta vozem Mercedes-Benz bezpečná a jedinečná: Mercedes-Benz Intelligent Drive. Koneckonců, čas strávený za volantem patří vám. Můžete relaxovat. Můžete načerpat energii. Abyste do cíle dorazili nejen bezpečně, ale také odpočinutí.

Edition 1

Exkluzivní speciální model nového CLS.

Nový CLS získá speciální model dostupný pouze v době uvedení na trh: Edice 1 kombinuje přednosti unikátního exteriéru i interiéru – je dokonalou symbiózou expresivní sportovní vzhled, exkluzivního stylu a maximální individuality – tedy opravdovým klenotem.