Nový model Mercedes-Benz GLC kupé se představuje dynamičtějším a sportovnějším stylem.

Exteriér

Jedinečné. Při každé jízdě, z každého úhlu.

Suverénně a energicky jako nikdy dříve, přitom však nenuceně, vyzařuje nové GLC nyní ještě intenzivněji typickou dominanci modelů SUV. Čistěji a atraktivněji nelze moderní luxus vyjádřit.

GLC kupé

Sportovní rysy: nová příď vozu.

Sportovní rysy: nová příď vozu.

Nový model GLC kupé Vás očekává s designem, který je po všech stránkách stylový, a nyní ještě sportovnější. Okamžitě zde upoutá také výrazná diamantová maska chladiče a nově koncipované chromované prvky, stejně jako světlomety LED High Performance s novým designem světel, které jsou poprvé součástí standardní výbavy vozu. Působivé přívody vzduchu v nárazníku propůjčují novému modelu GLC kupé navíc výrazný vzhled. Nové designy ráfků stejně jako příplatková linie AMG korunují individuální sportovní charakter a eleganci tohoto vozu.

Světlomety LED

Světlomety LED

Pro Váš perfektní výhled: adaptivní světlomety MULTIBEAM LED reagují pomocí jednotlivě ovladatelných LED rychle na dopravní situaci. Částečně zakrytá dálková světla se vyhnou ostatním účastníkům silničního provozu a neoslňují je. Dálková světla ULTRA RANGE prodlužují osvětlení vozovky na přípustné maximum. Výhled řidiče optimálně osvětlují rovněž světla pro odbočování a adaptivní světlomety.

Sportovní design kol

Sportovní design kol

Nový model GLC kupé nelze zastavit a je vždy o krok dál. Nabízí Vám nyní ještě větší výběr exkluzivních kol a mnoho nových designů ráfků. Od velikosti 45,7 cm (18 palců) do 50,8 cm (20 palců), od elegantního vzhledu po sportovní: můžete si vybrat.

Nový design zádě vozu

Nový design zádě vozu

Sportovní záď nového modelu GLC kupé přitahuje všechny pohledy. V jeden celek se zde spojují silně tažené obrysy i atraktivní a čisté linie. Vaši pozornost upoutá také působivá zástěrka, luxusní chromované prvky i kryty koncové trubky, které jsou pevně integrované do nárazníku. Velmi nápadná: úzká zadní LED světla s moderním designem.

Interiér

Posaďte se a vychutnejte si ten pohled.

Očekávají Vás inteligentní komfortní funkce, fascinující nová koncepce ovládání a digitální displeje.

Sady energizujícího komfortu

Sady energizujícího komfortu

S příplatkovými sadami energizujícího komfortu můžete zcela jednoduše načerpat novou energii. Za tím účelem je v závislosti na výbavě propojeno hned několik systémů, např. klimatizování, komfortní sedadla, ambientní osvětlení, zvuk a osvěžovač vzduchu, do víceminutových programů. Nové GLC kupé Vám tak může dopřát odpočinek, nebo dodat nové síly. Příplatková ortopedická sedadla Vás navíc hýčkají luxusní masáží. Pro více energie, komfortu a větší bezpečnost jízdy.

Nové displeje

Nové displeje

Kokpit je nyní ve standardní výbavě vybaven media displejem s úhlopříčkou 17,8 cm (7 palců) s dotykovou funkcí, ke kterému můžete poprvé za příplatek zvolit plně digitální sdružený přístroj se zobrazením navigace. Systém MBUX (User Experience Mercedes-Benz) se navíc stará o zcela nové ovládání. Displeje lze individualizovat díky různým vzhledům a tematickým polím. Ovládání probíhá maximálně individuálním způsobem: přirozeným jazykem, pomocí prvků dotykového ovládání nebo jednoduchých gest.

Nová koncepce dotykového ovládání

Nová koncepce dotykového ovládání

V novém GLC kupé můžete pomocí dotykové obrazovky s úhlopříčkou až 26 cm (10,25 palce), která je dostupná za příplatek, nového touchpadu ve středové konzole a tlačítek dotykového ovládání na novém volantu ovládat a individualizovat téměř všechny funkce pouze jedním prstem. Jako například vzhled displeje, ambientní osvětlení nebo multimediální systém. Stačí jeden malý dotyk. Tím je nová koncepce dotykového ovládání tak snadná a intuitivní jako v chytrém telefonu.

Surround soundsystém Burmester®

Surround soundsystém Burmester®

Pomocí příplatkového surround soundsystému Burmester® proměníte nové GLC kupé v koncertní sál. 13 vysoce výkonných reproduktorů, zesilovač DSP s 9 kanály, celkový výkon systému 590 W a také elektronické a akustické prvky precizně sladěné s interiérem zajišťují jedinečný zvuk. Funkce prostorového zvuku nebo optimalizace zvuku pro přední a zadní sedadla zaručují ještě intenzivnější poslechový zážitek.

Standardní výbava

GLC kupé

GLC kupé

Linie AMG

Linie AMG

Linie AMG

Interiér EXCLUSIVE

Interiér EXCLUSIVE

Program designo.

Individualita ve své nejkrásnější podobě.

Exkluzivní barevné odstíny, luxusní materiály a řemeslná dokonalost s láskou k detailu zdůrazní Vaší osobnost a zdokonalí Váš zážitek z jízdy.

Barevné odstíny designo

Barevné odstíny designo

Barevné odstíny designo

Barevné odstíny designo

Program designo nabízí barevné odstíny prvotřídní kvality. Musíte se pouze rozhodnout mezi efektními metalickými barevnými odstíny, sametově matnými povrchy magno a barevnými odstíny bright s obzvláště kvalitními efektními pigmenty. Bez ohledu na to, pro kterou barevnou variantu se rozhodnete, v nabídce designo najdete vždycky ten správný odstín.

Přehled barevných odstínů designo:

  • Metalíza designo bílá diamond bright
  • Metalíza designo červená hyacinth
  • designo magno šedá selenite

Čalounění designo

Čalounění designo

Maximální komfort sezení a vytříbená estetika jsou ústředními body naší filozofie interiéru. Kůži designo zpracovávají ručně a s velkým umem zkušení sedláři. Nezáleží na tom, pro jakou variantu se rozhodnete, čalounění designo udělá vždy dobrý dojem.
Pro nové GLC kupé je k dispozici designo čalounění kůží nappa bílá platinum pearl / černá.

Program designo je nabídka individualizace v oblasti exkluzivních barevných odstínů a velmi kvalitních výbav interiéru.