Masterpiece of Intelligence.

Dopřejte si požitek z jízdy s otevřenou střechou s maximálním komfortem.

Třída E kabriolet

AIRSCARF

S vyhříváním oblasti krku a šíje je jízda s otevřenou střechou potěšením i při nízkých teplotách.

Příjemně teplý vzduch proudící otvory vzduchu v opěrkách hlavy zahřívá oblast krku a šíje řidiče a spolujezdce jako neviditelný šál. Požadovanou intenzitu lze nastavit ve třech stupních.

AIRCAP

Při otevřené skládací střeše snižuje systém AIRCAP víření vzduchu v interiéru vozidla také u cestujících v zadní části vozidla.

Při stisknutí spínače AIRCAP se vysune větrná lamela na čelním okně a větrný štít umístěný za opěrkami hlavy zadních sedadel se vysune nahoru. To rozšiřuje oblouk proudění vzduchu nad prostorem pro cestující. Výrazně tak lze snížit víření vzduchu a hlučnost v interiéru.

Akusticky izolovaná plátěná skládací střecha

Skládací střecha zajišťuje jedinečný akustický a tepelný komfort na nejvyšší úrovni. Lze ji otevřít a zavřít až do rychlosti 50 km/h.

Plně automatická akusticky izolovaná plátěná skládací střecha je standardně dostupná v barvě černá, tmavě hnědá a tmavě červená. S tímto akustickým komfortem je jízda v každém ročním období opravdovým potěšením.

Jedinečná nabídka prostoru

Interiér kabrioletu třídy E je výrazně prostornější – samotný prostor pro nohy v zadní části je o 47 milimetrů větší než u předchozího modelu.

Cestující vnímají tuto konstrukční výhodu jako jedinečný pocit prostoru.

EASY-ENTRY

Stejně komfortní jako jízda je i nastupování a vystupování: díky pomůcce pro nastupování EASY-ENTRY jsou i místa pro cestující na zadních sedadlech snadno dostupná.