V klidu a bezpečně do cíle.

EQB 300 4MATIC: spotřeba elektrického proudu v kWh/100 km (kombinovaná): 18,1 – 19,4; emise CO2 v g/km (kombinovaný provoz): 0.[1]
EQB 350 4MATIC: spotřeba elektrického proudu v kWh/100 km (kombinovaná): 18,1 – 19,4; emise CO2 v g/km (kombinovaný provoz): 0.[1]

[1] Spotřeba elektrického proudu byla zjištěna na základě nařízení 2017/1151/EU. Spotřeba elektrického proudu závisí na konfiguraci vozidla.

423 kilometrů čistě elektrický dojezd (WLTP)

100 kW max. výkon při nabíjení (DC)

32 minut nabíjení u rychlonabíjecích stanic

Možnosti nabíjení

Rychlé a snadné nabíjení.

Sami určíte, jak budete své EQB nabíjet: pohodlně doma pomocí domácího wallboxu Mercedes-Benz nebo na cestách na mnoha veřejných nabíjecích stanicích.

Nabíjení doma.

Vezměte si svou nabíjecí stanici jednoduše domů: s domácím wallboxem Mercedes-Benz bude Vaše EQB díky výkonnému systému nabíjení střídavým proudem nabíjeno výkonem až 11 kW (3fázově) – a tudíž mnohonásobně rychleji než pomocí běžné elektrické zásuvky. Další rychlou možnost nabíjení Vám nabízí inteligentní wallbox od společnosti innogy (eBox smart nebo professional), se kterým máte navíc možnost jednoduše kontrolovat nebo exportovat své údaje o nabíjení přes příslušnou aplikaci.

EQB Nabíjení doma

Nabíjení na cestách.

Ať už krátká nebo dlouhá trasa: s digitální službou Mercedes me Charge budete mít po celé Evropě přístup k řadě veřejných nabíjecích stanic od nejrůznějších poskytovatelů. Zejména na speciálních rychlonabíjecích stanicích od společnosti IONITY se Vaše EQB při výkonu až 100 kW nabije z 10 na 80 procent za 32 minut. Společnost Mercedes-Benz navíc prostřednictvím vysoce hodnotného osvědčení o původu zajišťuje, že je za procesy nabíjení přes Mercedes me Charge do elektrické sítě přivedeno ekvivalentní množství elektrického proudu z obnovitelných energií.

EQB Nabíjení na cestách

Domácí wallbox Mercedes-Benz

Zařiďte si svou nabíjecí stanici snadno a pohodlně doma.

Domácí wallbox Mercedes-Benz je dokonalým doplňkem k Vašemu novému elektrifikovanému vozidlu Mercedes-EQ.
Nabijte své vozidlo jednoduše doma během několika hodin. Rychlé, praktické a bezpečné ‒ přesně jako naše řešení poradenství a instalace na míru dostupná z jednoho zdroje.

EQB Domácí wallbox Mercedes-Benz

Vzdálené a navigační služby

Činí elektromobilitu vhodnou pro každodenní použití.

Nabíjení EQB

Vysoká vhodnost pro každodenní použití díky aplikaci Mercedes me.

Se vzdálenými a navigačními službami Mercedes me bude jízda na elektrický pohon komfortní a efektivní: budete tak mít vždy přehled o aktuálním dojezdu a nabíjecích stanicích v okolí nebo podél trasy. Předvídavá navigace s Electric Intelligence Vám automaticky plánuje zastávky na nabíjení na trase. Dále máte s aplikací Mercedes me pro Váš chytrý telefon přístup k nastavením nabíjení a temperování i mimo vozidlo.