Pro udržitelnou budoucnost.

EQB 350 4MATIC: kombinovaná spotřeba elektrického proudu: 16,2 kWh/100 km; emise CO2 v g/km (kombinovaný provoz): 0.

Výrazné prvky vozidla

Hranaté. Charakterově silné. Elektrické.

Nové EQB kombinuje designové prvky typické pro Mercedes-EQ s hranatými tvary a silným charakterem. S až sedmi sedadly, velkorysým zavazadlovým prostorem a multimediálním systémem MBUX zažijete zcela nový druh jízdy na elektrický pohon.

Design typický pro Mercedes-EQ s maskou chladiče s černým panelem a světelným pásem.

EQB

Snadné a pohodlné nabíjení – ať už doma nebo na cestách.

EQB

Inteligentní asistent na palubě: multimediální systém MBUX.

EQB

Opravdový prostorový zázrak s až sedmi sedadly a variabilním zavazadlovým prostorem.

EQB

EQB 350 4MATIC: kombinovaná spotřeba elektrického proudu: 16,2 kWh/100 km; emise CO2 v g/km (kombinovaný provoz): 0.

Koncepce využití prostoru

Sedm sedadel, prostorový zázrak: nové EQB.

Vše, co potřebujete: bezpečnost, prostor a vysoký komfort. Plně elektrické EQB s až sedmi místy a individuálně sklopnými sedadly v zadní části nabízí prostorný a variabilní interiér, díky kterému je připraveno na veškeré situace při Vašich každodenních jízdách.

EQB

Interiér nabízí prostor pro rodiny a nejrůznější potřeby spojené s přepravou.

3 řady sedadel

7 sedadel

1710 litrů při max. objemu zavazadlového prostoru

Prostřednictvím sklopné třetí řady sedadel může být interiér na přání rozšířen o dvě přídavná jednotlivá sedadla, díky čemuž pak nabízí místo pro celkem až sedm osob. Po sklopení třetí řady sedadel a snížení podlahy zavazadlového prostoru se kompaktní SUV promění v opravdový prostorový zázrak. Neobyčejně vhodné pro rodiny: držáky dětských sedaček s certifikátem ISOFIX jsou ve druhé a třetí řadě sedadel vozu EQB celkem na čtyřech místech, což umožňuje obzvláště snadnou a bezpečnou montáž dětských sedaček. Dětskou sedačku nebo dětskou skořepinovou sedačku však lze upevnit i na sedadlo spolujezdce.

Jízda na elektrický pohon a nabíjení

Tak snadná může být jízda na elektrický pohon.

Ať už doma pomocí domácího wallboxu Mercedes-Benz nebo pomocí veřejných nabíjecích stanic – EQB lze komfortně nabíjet téměř kdekoliv. Prostřednictvím Mercedes me Charge získáte přístup k řadě veřejných nabíjecích stanic po celé Evropě a budete těžit z výhod integrované platební funkce se snadným vyúčtováním.

EQB
Proměňte svůj domov v nabíjecí stanici: s domácím wallboxem Mercedes-Benz.

Navigace s Electric Intelligence.

Ke snadnému každodennímu používání vozu EQB přispívá navigace s Electric Intelligence ve standardní výbavě. Navigace vypočítá vždy optimální trasu včetně případných zastávek na nabíjení se zohledněním faktorů jako stav nabití, počasí nebo dopravní situace. Abyste bez problémů dojeli do svého cíle.