Nastupte a opřete se – s komfortními funkcemi v novém EQE.

Komfort interiéru

Jízda prožívaná všemi smysly.

Filtrační systém vzduchu s HEPA filtrem

Filtrační systém vzduchu s HEPA filtrem

Nový jemný prachový filtr HEPA (High Efficiency Particulate Air) dokáže se svým filtračním výkonem zbavit vzduch proudící do interiéru až 99,65 % nejmenších částic, jako jsou pyly a drobné prachové částice, a také neutralizovat nepříjemné zápachy.

Ortopedická sedadla pro řidiče a spolujezdce

Ortopedická sedadla pro řidiče a spolujezdce

Dokonalá podpora: osm vzduchových komor a čtyři vibrační prvky zajišťují na příplatkových ortopedických sedadlech maximální komfort. Deset masážních programů ve dvou intenzitách učiní z každé jízdy wellness program. Prvotřídní ergonomický komfort sezení je nepostradatelný zejména na dlouhých trasách.

Sada energizujícího komfortu Plus

Sada energizujícího komfortu Plus

Komfort pro všechny smysly: tato sada propojuje řadu prémiových výbav inovativním a inteligentním způsobem. Váš Mercedes Vás může cíleně povzbuzovat a rozmazlovat – pro delší výkonnost za volantem a velmi příjemnou jízdu. Prostřednictvím nejrůznějších komfortních programů a atraktivních příplatkových výbav jako ortopedická sedadla.

Sada akustického komfortu

Sada akustického komfortu

Díky rozsáhlým opatřením za účelem zvukové izolace zažijete v interiéru nejvyšší úroveň zvukového komfortu. O klidnou atmosféru se mimo jiné starají speciální akustické pěny a součásti podvozku s obzvláště nízkými vibracemi.

Elektromobilita pro všechny smysly

Elektromobilita pro všechny smysly

Jízda vnímaná všemi smysly: zvuky, které dynamicky reagují na Váš způsob jízdy, působivá směs materiálů a osvěžování vzduchu v interiéru se postarají o to, aby byl čas strávený v novém EQE opravdu něčím výjimečným.

Jízdní komfort

Pocit je to, na čem záleží.

Prémiový a luxusní pocit z jízdy je výsledkem inovací a zkušeností. Dokonalá souhra inovací a technicky promyšlených komfortních výbav Vám umožňuje plně elektrický prožitek z jízdy na nejvyšší úrovni.

EQE

AIRMATIC

Vzduchové odpružení AIRMATIC nabízí vynikající komfort odvalování i na náročném podkladu. Světlá výška vozidla se mění podle rychlosti. Při plynulé jízdě lze tímto způsobem prodloužit dojezd. Praktická je automatická regulace světlé výšky podle naložení vozidla.

Řízení zadní nápravy*

Udávejte směr: řízení zadní nápravy plně elektrického EQE zajišťuje vynikající stabilitu a agilní jízdní dynamiku. Parkujte, otáčejte se a jezděte v dokonalé rovnováze ve dvou stupních s až 10°.

* Tato výbava je Vám k dispozici jako výbava on-demand také pro pozdější aktivaci. K tomu je nutná registrace na portálu Mercedes me a také odsouhlasení uživatelských podmínek pro služby Mercedes me connect a minimálně dočasné propojení vozidla a uživatelského účtu. Dalším předpokladem pro aktivaci je datové připojení k vozidlu a příslušná výbava ve vozidle. Poté je zvolená výbava on-demand ve vozidle aktivována a lze ji trvale používat. A to i v případě, že potom služby Mercedes me connect vypovíte a přerušíte propojení vozidla s uživatelským účtem. Veškeré informace týkající se technických předpokladů zjistíte prostřednictvím Mercedes me nebo u svého autorizovaného partnera Mercedes-Benz.

Zrychlení

Zážitek z jízdy: intenzivní. Nástup: přímý. Emoce: elektrizující. Vychutnejte si fascinující souhru komponentů pohonu jako obdivuhodný zážitek, který můžete prožívat znovu a znovu. Ať už na cestě na schůzku nebo na dlouhých cestách, maximální točivý moment je Vám k dispozici již od prvního metru a zajišťuje jak obdivuhodný výkon při rozjezdu, tak i bezproblémové zrychlení. Nové EQE prožívá tuto touhu rozjet se vpřed s Vámi – doprovázenou nejmodernějším komfortem.

Bezpečnost

Bezpečnost na prvním místě.

Zažijte své nové EQE jako spolupracujícího partnera a těžte z trvale snazšího řízení.

Funkce pro dálkové parkování.

Funkce pro dálkové parkování.

Máte to ve svých rukou: své nové EQE dokonale zaparkujete pomocí chytrého telefonu a aplikace Remote Parking (Android, iOS).

Aktivní asistent udržování odstupu DISTRONIC.

Aktivní asistent udržování odstupu DISTRONIC.

Aktivní asistent udržování odstupu DISTRONIC nejen reguluje rychlost a odstup. Nýbrž také předvídavě přizpůsobuje rychlost jízdy podle rychlostních limitů a událostí na trase – a může Vám usnadnit náročnou jízdu v dopravní zácpě. Inteligentní funkce Vám mohou usnadnit řízení a mají pozitivní vliv na elektrický dojezd.
K dispozici jen v kombinaci se sadou jízdních asistentů Plus.

U některých vozidel může kvůli problémům s dodávkami docházet k dočasnému omezení dostupnosti komunikačního modulu (LTE).
Tím jsou dotčeny zejména služby Mercedes me connect včetně systému tísňového volání (eCall). Průběžně aktualizované informace jsou k dispozici u prodejců Mercedes-Benz.

DIGITAL LIGHT

Nabízí příkladné osvětlení.

Předvídavě inteligentní: technologie světlometů DIGITAL LIGHT s funkcí projekce v novém EQE od Mercedes-EQ (dostupná za příplatek) doplňuje světlomety MULTIBEAM LED o technologii světel s vysokým rozlišením. Světla reagují předvídavě a podle situace se přizpůsobují průběhu trasy a intenzitě provozu.

DIGITAL LIGHT

Všechny funkce projekce závisí na místních předpisech pro registraci vozidel, aktuálně jsou dostupné částečné rozsahy v USA, EU, Číně a státech Perského zálivu.