MBUX

Multimediální systém MBUX Mercedes-Benz.

Interiér nového EQE od Mercedes-EQ se řídí především jedním: Vaší intuicí.

MBUX

MBUX v novém EQE od Mercedes-EQ.

Zažijte systém MBUX v novém voze EQE od Mercedes-EQ. Multimediální systém s umělou inteligencí. Fascinujícím způsobem intuitivní.

Konektivita

Digitálně nativní vozidlo.

S digitálními službami konektivity nabízí nové EQE větší bezpečnost než kdykoliv dříve. Ale také lepší digitální služby, zesíťování a komfortnější ovládání. Zůstanete tak ve spojení – i když právě nejste v jeho blízkosti.

Příprava pro digitální předání klíčku*

Příprava pro digitální předání klíčku*

Sdílejte své vozidlo s přáteli a členy rodiny tak jednoduše jako nikdy předtím – bez ohledu na to, kde se právě nacházíte. Zachováte si plnou kontrolu a pomocí aplikace pohodlně rozhodnete, zda s použitím souhlasíte. Prostřednictvím mobilní aplikace své vozidlo na dálku také odemknete. Teprve poté se aktivuje uložený klíček.

Ochrana vozidla URBAN GUARD*

Ochrana vozidla URBAN GUARD*

Ochrana vozidla URBAN GUARD nabízí kompletní monitorování. Zahrnuje ochranu proti vloupání a odcizení vozidla a také ochranu proti odtažení, která dokáže rozpoznat změny polohy vozidla. Optické a akustické varování se spustí také v důsledku pohybů v interiéru. Rozpoznání odcizení a kolize při parkování od Mercedes me Vás v takovém případě informuje prostřednictvím aplikace.

* Pro využívání služeb je nutné osobní Mercedes me ID a odsouhlasení uživatelských podmínek služeb Mercedes me connect. Navíc musí být příslušné vozidlo propojeno s uživatelským účtem. Po uplynutí prvotní doby platnosti lze služby za poplatek prodloužit, pokud jsou poté tyto služby pro příslušné vozidlo ještě nabízeny. První aktivace služeb je možná do jednoho roku od první registrace nebo zprovoznění zákazníkem – v závislosti na tom, co nastane dříve.

Mercedes me connect

Nesmírně komfortní ‒ s digitálními službami od Mercedes-Benz.

EQE

Se službami Mercedes me connect a vhodnými aplikacemi Mercedes me zažijete navýšení komfortu, bezpečnosti, radosti z jízdy a digitální podpory, protože díky nim ve vozidle získáte důležité informace a praktické funkce pro Váš Mercedes a chytrý telefon.

Díky široké nabídce služeb Mercedes me connect máte na palubě kdykoliv kompletní zážitek z jízdy ‒ zcela podle Vaší volby. Protože Vy rozhodujete, které z těchto služeb chcete aktivně využívat. A s vhodnými aplikacemi v chytrém telefonu máte trvalý přehled o důležitých informacích a praktických funkcích Vašeho Mercedesu, i když jste mimo vozidlo.

Výrazné prvky:

  • Komfort
  • Dálkové ovládání
  • Navigace
  • Ochrana vozidla

Pohon

Balík energie pro EQE.

Město, venkov, elektrický proud – EQE jde příkladem: s plně elektrickým dojezdem 567-654 kilometrů (podle WLTP)[1] a plným točivým momentem od startu – na krátkých a dlouhých trasách, v městském provozu nebo na venkově. Vysokonapěťové akumulátory umožňují nabíjení s výkonem až 170 kW.

EQE

[1] Uvedené hodnoty byly zjištěny podle předepsaného způsobu měření. Jedná se o „hodnoty CO2 podle zkušebního postupu WLTP“ ve smyslu čl. 2. 2 bodu 3 prováděcího nařízení (EU) 2017/1153. Hodnoty spotřeby paliva byly vypočteny na základě těchto hodnot. Údaje se nevztahují na konkrétní vozidlo a nejsou součástí nabídky. Slouží jen k porovnání různých typů vozidel. Hodnoty se liší v závislosti na zvolených prvcích příplatkové výbavy a mohou se od konečných hodnot objednaného, nebo expedovaného vozidla odlišovat.

Technické údaje

Výkonové stupně a technické údaje vozu EQE od Mercedes-EQ.

EQE

EQE 350+

18,7 - 15,9 kWh/100km Celková spotřeba energie dle WLTP (kombinovaná)

0 g/km Emise CO₂, kombinovaný provoz

0 g/km Celkové emise CO₂ dle WLTP (kombinované)

0 g/km Vážené emise CO₂ dle WLTP (kombinované)

Zero Emission Emisní norma

Elektrická energie Dodávka paliva

Mercedes-AMG EQE 43 4MATIC

22,5 - 19,7 kWh/100km Celková spotřeba energie dle WLTP (kombinovaná)

0 g/km Emise CO₂, kombinovaný provoz

0 g/km Celkové emise CO₂ dle WLTP (kombinované)

0 g/km Vážené emise CO₂ dle WLTP (kombinované)

Zero Emission Emisní norma

Elektrická energie Dodávka paliva

Krátká doba nabíjení. Dlouhý dojezd.

EQE

Rozměry

Klidně si ho přeměřte: EQE se k Vám dokonale hodí.

EQE zepředuPohled zepředu

Pohled zezadu
Pohled zezadu

Pohled z boku
Pohled z boku

Pohled shora
Pohled shora