Nechte se fascinovat jeho designem a dynamickým ovládáním.

Dopřejte si na cestách letní počasí v kaľdém ročním období. S automatickým větrným ątítem AIRCAP a vyhříváním oblasti krku a ąíje AIRSCARF budete mít za příplatek k dispozici ty nejdůmyslnějąí funkce kabrioletu. Záľitek z jízdy s otevřenou střechou si můľete neruąeně vychutnat téměř za kaľdého počasí. A pokud se bude schylovat k deąti, můľete plně automatickou plátěnou skládací střechu zavřít a znovu otevřít aľ do rychlosti 50 km/h.

AIRCAP - méně průvanu, více komfortu.

Revoluce jízdy s otevřenou střechou: AIRCAP je jedinečný automatický větrný ątít, který značně sniľuje víření vzduchu v interiéru vozidla na vąech sedadlech.

Po stisknutí spínače AIRCAP se vysune aerodynamická lamela z čelního okna a větrný ątít umístěný za opěrkami hlavy zadních sedadel. Proud vzduchu je vytlačen nad prostor pro cestující. Tím se sniľuje víření vzduchu a hlučnost.

Díky systému AIRSCARF Vás ąpatné počasí nezaskočí.

Vyhřívání v oblasti krku a ąíje AIRSCARF umoľňuje jízdu s otevřenou střechou i při nízkých teplotách. Výdechy vzduchu v opěrkách hlavy zajią»ují komfort, kterého se jiľ nebudete chtít vzdát.

Teplý vzduch zahřívá jako neviditelný ąál krk a ąíji řidiče a spolujezdce. Mnoľství vzduchu lze nastavit ve třech stupních. Rychlost proudění vzduchu je regulována podle rychlosti jízdy aľ do 120 km/h. Tím je zajiątěna optimální distribuce tepla v závislosti na venkovní teplotě a stavu střechy, při otevřené střeąe také v závislosti na rychlosti jízdy.

Kabriolet s akustickým komfortem jako ve voze kupé.

DNA kaľdého vozu Mercedes zahrnuje nejvyąąí jízdní komfort. U kabrioletu to znamená předevąím akustiku na úrovni vozidel s pevnou střechou.

Nový kabriolet třídy C je za příplatek vybaven akusticky izolovanou plátěnou skládací střechou vyrobenou z několika vrstev materiálů s tlumicími a izolačními vlastnostmi. Hladina hluku ve vnitřním prostoru vozidla je omezena na minimum. Střecha se otevírá a zavírá automaticky spínačem ve středové konzole aľ do rychlosti 50 km/h, otevírání trvá pouhých 20 sekund. Akusticky izolovaná plátěná skládací střecha je dostupná ve čtyřech stylových barvách: černé, tmavě modré, tmavě hnědé a tmavě červené. Stropní čalounění je v závislosti na výbavě v barvě porcelain, ąedá crystal nebo černá.

Exkluzivní kolekce BOSS pro Mercedes-Benz.

Spolu se zavedením naąich nových kabrioletů a roadsterů nabízíme tři vysoce kvalitní sportovní kolekce BOSS inspirované vozy kabriolet a roadster. Teplá vesta, měkký bavlněný ąátek a sportovní cestovní taąka v ąedém odstínu vycházejícím z barvy ąedá selenite Vám zpříjemní jízdu s otevřenou střechou.