Jednoduše atraktivní.

Každá linie, každá plocha nového kombi třídy E je vyjádřením moderního luxusu od společnosti Mercedes-Benz. Třída E je rovněž dokonalým ztělesněním vyšší třídy automobilů, které nemá konkurenci. Dokazuje to svou jedinečnou kombinací vysoké míry funkčnosti a propracovaného vzhledu.

Exteriér – každá linie Vás okouzlí.

Jedna z nejinteligentnějších podob automobilu – a jedna z nejelegantnějších siluet ve vyšší třídě. Jedinečný styl a působivá dynamika exteriéru vytváří nové kombi třídy E ‒ vozidlo, které definuje vyšší třídu.

Design je kombinací moderního stylu a dynamiky s křivkami typickými pro tuto modelovou řadu, mezi které patří sebevědomá výrazná příď, dynamické boční linie a záď podtrhující šířku a linii střechy připomínající kupé. Výsledkem je prestižní, stylový design vozidla, který svým velmi specifickým způsobem vyjadřuje hodnoty značky Mercedes-Benz.

Interiér – vychutnejte si každý okamžik.

V novém kombi třídy E najdete řemeslné zpracování i špičkové technologie, které podtrhují stylový vzhled a nejvyšší kvalitu. Opravdu prostorný interiér, velkoplošné ozdobné prvky, pečlivě sladěná koncepce barev a horizontálně vedené linie zdůrazňující velký prostor – prvotřídní kvalita ve velkorysém prostoru.

Ještě více prostoru pro Vaši seberealizaci: interiér nového kombi třídy E s novou koncepcí sedadel ve velmi kvalitním provedení nabízí dosud nedosažitelnou úroveň komfortu, avšak s důrazem na moderní luxus značky Mercedes-Benz. Bohatý výběr nových výbav, atraktivní barevné koncepce a kvalitní materiály jako jemná kůže a ozdobné prvky z pórovitého dřeva vytváří exkluzivní interiér. V tomto prostředí, které nenechá nesplněná žádná přání, se zkrátka budete cítit dobře.