Klasické pojetí smyslné jasnosti.

Nové kupé třídy E je nádherným příkladem nové designové filozofie Mercedes-Benz. Je projevem špičkového moderního vkusu a rafinovaného sportovního charakteru. Díky svým dokonalým tvarům a atletickým prvkům působí nové kupé třídy E jako magnet – a činí tak se zdrženlivou laskavostí.

Exteriér – dokonalé tvary.

Jeho čisté, výrazné linie v kombinaci se sportovními výraznými prvky činí nové kupé třídy E stylovou ikonou. Jeho designové ztvárnění neponechává nic náhodě: jeho tvary jsou dokonalé od výrazné sportovní přídě přes puristické linie boků až po atletickou svalnatou záď.

Nové kupé třídy E ukazuje svůj vzrušující sportovní charakter z každého úhlu, z kterého se na něj podíváte. Jeho jedinečná elegantní střešní linie plynule přechází do atletické zádě. Tím vytváří moderní, dechberoucí podobu kupé.

Krásná diamantová maska chladiče, světlomety MULTIBEAM LED dostupné za příplatek a přední nárazníky sahají hluboko dolů, čímž vytvářejí výrazný přední design a podtrhují typickou podobu kupé od Mercedes-Benz. Nadčasově vyspělý exteriér také zahrnuje velká kola z lehké slitiny a designové prvky v chromu a hliníku. Sportovní vzhled umocňuje podvozek AGILITY CONTROL se sníženou světlou výškou.

Zvětšit obrázek

Interiér – spousta prostoru pro exkluzivitu a sportovní charakter.

Interiér nového kupé třídy E je dimenzován s výjimečnou velkorysostí. Se čtyřmi plnohodnotnými sedadly je to perfektní cestovní vůz – zcela v souladu s tradicí exkluzivních vozů Gran Turismo. Sportovně elegantní design s velkým citem pro detail a pečlivé řemeslné zpracování ohromí všechny čtyři cestující ve vozidle.

Výbava interiéru se vyznačuje vysoce kvalitním provedením a takzvaný efekt wrap-around zajišťuje jedinečný pocit pohodlí a komfortu. Dalším fascinujícím výrazným prvkem je širokoúhlý kokpit sestávající ze dvou displejů s úhlopříčkou 12,3 palců a dotykového ovládání na volantu, který je Vaším vstupem do fascinujícího digitálního světa.

Interiér navíc přesvědčí přesnou mírou sportovního charakteru: designové prvky jako opticky a funkčně jedinečné výdechy vzduchu v podobě turbín a sedadla s integrovanými opěrkami hlavy propůjčují kupé vzhled stylového atleta.