Nová kapitola.

Prestižní, exkluzivní, jedinečný: Řeč je o novém vozu Mercedes-Maybach třídy S. Ale ne jen o něm. Otevřete s námi novou kapitolu v historii značky Mercedes-Benz a ukažte prostřednictvím tohoto vozu svoji skvělou vizitku.

Značka – symbol dokonalosti.

Od roku 1921, kdy společnost Maybach-Motorenbau GmbH představila svůj první automobil, spojují automobiloví nadšenci z celého světa název Maybach s výkonem a vrcholem elegance. Nyní tento duch Mercedes-Benz znovu ožívá.

Vozy Maybach byly vždy považovány za produkty vrcholného umění na poli konstrukce automobilů. Ve 20. a 30. letech minulého století se jednalo o nejhezčí, největší a nejcennější luxusní automobily, které z hlediska konstrukce představovaly absolutní špičku.

Četné hlavy států si dopřály potěšení z této značky, která v letech 1921 až 1941 vyrobila celkem 1800 kusů vozidel. Výběrové zboží. I současní řidiči touží po tom nejlepším na světě. Přání, které vám splníme prostřednictvím nové značky Mercedes-Maybach.

Design – jen to nejlepší pro náročné zákazníky.

Nastupte do vozidla, které je mnohem víc než jen automobil. Je to symbióza mezi tradičním a moderním; spojení luxusní atmosféry a ideálního pracovního prostředí. Ztělesňuje impozantní, stylový projev. Zjistěte si vše o designu nového vozu Mercedes-Maybach třídy S.

Prostorově velkorysý interiér hýčká i nejnáročnější zákazníky nejvyšším možným komfortem. V nadstandardním zadním prostoru první třídy je jednodílné zadní sedadlo řešeno jako mobilní kancelář se sklápěcími stoly a business telefonií. A samozřejmě nesmí chybět postříbřené sklenky na šampaňské.

Impozantnost tohoto vozu je však patrná nejen na jeho interiéru. Znak „Maybach“ na C-sloupcích propůjčuje tomuto sedanu s dlouhým rozvorem kol auru vznešenosti. Vzadu je pak vidět sedm písmen, která znamenají, že Mercedes určuje nové standardy v segmentu luxusních vozů: Maybach.

Bezpečí – v rukou odborníků.

Prostor zadních sedadel nového vozu Mercedes-Maybach třídy S dělá dojem nejen komfortem špičkové úrovně. Nové standardy z hlediska ochrany cestujících určují také pokročilé bezpečnostní systémy vozidla.

Například Cushionbag polohovacích sedadel zvyšuje vaši bezpečnost, pokud máte z důvodu pohodlné jízdy sklopené opěradlo sedadla. V případě kolize se Cushionbag pod sedákem nafoukne, a zabrání tak sklouznutí cestujícího pod bezpečnostní pás.

Bezpečnostní pásy mohou být nadstandardně vybaveny beltbagem. V případě čelní kolize tento nafukovací pás co nejvíce tlumí síly působící na hrudník cestujícího. Napínač bezpečnostních pásů PRE-SAFE®, který je součástí nadstandardního balíčku PRE-SAFE® pro zadní sedadla, navíc před hrozícím nárazem zajistí pevné připoutání cestujících.

Další nadstandardní palubní výbava: Balíček Driving Assistance Plus, obsahující asistenční systémy, kromě jiného přispívá k dodržování bezpečné vzdálenosti, udržování vozidla v jízdním pruhu a v případě hrozícího nárazu zezadu spouští bezpečnostní opatření k ochraně cestujících na zadních sedadlech.