Edition 1.

Objevte Edition 1 nového modelu Mercedes-AMG G 63.

Nová třída G

Větší než jakékoliv očekávání.

Edition 1 nového modelu Mercedes-AMG G 63 přichází s drtivou silou. Různé výbavy jsou dovedně vzájemně sladěné a spojují sportovní charakter vozů Mercedes-AMG s obvyklou exkluzivitou velmi individuálním způsobem. To se perfektně hodí k markantnímu a expresivnímu stylu vozidla.

Edition1

Individuální exteriér.

Prvky sady AMG Night vytváří společně s foliováním bočních stěn v barvě šedá lava a červeným zvýrazňujícím pruhem na vnějších zpětných zrcátkách základ individuálního exteriéru. V kombinaci s šesti zvolenými barevnými odstíny lakování a také kovanými koly s křížovými paprsky AMG s rozměrem 22 palců lakovanými černou matnou barvou a červenými okraji ráfků přitahuje sada všechny pohledy.

Třída G

Sportovní výrazné prvky v interiéru.

Sedadla AMG Performance dostávají díky čalounění černou kůží nappa AMG s červeným segmentovým pruhem a červeným kontrastním prošitím a také černě chromovaným ozdobným krytem nádech individuality. Dalšími výraznými sportovními prvky interiéru jsou volant AMG Performance s červeným kontrastním prošitím a ozdobné prvky AMG v karbonu red pepper.

Třída G

Výrazné prvky exteriéru v přehledu

  • Sada AMG Night
  • Kovaná kola AMG s křížovými paprsky s rozměrem 22 palců, lakovaná v barvě černá matná a s okraji ráfků v červené barvě
  • Šest exkluzivních barevných odstínů lakování: bílá polar, černá obsidian, šedá selenite, designo bílá diamond bright, designo černá night magno nebo designo platinová magno
  • Sportovní pruh AMG na bocích z šedé folie
  • Vnější zpětná zrcátka s červenými pruhy

Výrazné prvky interiéru v přehledu

  • Aktivní multikonturová sedadla s čalouněním černou kůží nappa AMG s červeným segmentovým pruhem a červeným kontrastním prošitím
  • Černý volant AMG Performance s červeným kontrastním prošitím a červeným označením 12. hodiny
  • Ozdobné prvky Carbon AMG red pepper
  • Přístrojová deska, středová konzola, ochrany kolen, dveře a sedadla v zadní části vozidla s červeným kontrastním prošitím
  • Černé koberečky Edition 1 s nápisem „AMG“ a červeným prošitím

Manufaktura ve Štýrském Hradci.

Vývoj legendy není pouhým povoláním. Je posláním.

G jako Graz (Štýrský Hradec).

Již téměř 40 let se naši zaměstnanci identifikují s třídou G. Již téměř 40 let tak činí s nejvyšší pečlivostí a vášní. Naplňuje je chloubou, že každá jednotlivá třída G spatří světlo světa ve Štýrském Hradci. A to znamená zároveň odpovědnost, kterou náš tým s radostí přijímá každý den znovu a znovu. Tak opouští třída G až po více než 100 výrobních hodinách své místo původu – a to v současnosti více než 300000krát.

Třída G

Od prototypu k fenoménu.

Na začátku byla vize: jak lze postavit perfektní terénní vozidlo? Následovalo několik vývojových kroků plných vášně a obětavosti, charakterizovaných láskou k detailu a pečlivosti, kterou lze dodnes cítit v každém modelu G. Vše spojeno s jedním přáním, aby radost, kterou pociťujeme při stavbě třídy G, bylo později možné znovu zažít při každé jízdě. Je jedno, zda na terénních trasách zeměkoule nebo na skvostných bulvárech světa.

Třída G

Každá třída G je unikátem.

Nejdůležitějším detailem třídy G není žádná součást – je to čas, ve kterém se naši zaměstnanci vášnivě věnují jejímu vytváření. Neboť jen s největší obětavostí a použitím nejušlechtilejších materiálů vzniká automobil, který je spolehlivým průvodcem jak v náročném terénu, tak ve velkoměstské džungli, který sjednocuje komfort a radost z jízdy, ochranu a bezpečnost do nejnáročnějšího celku.

Třída G

Vyznání lásky jako řemeslo.

Kdo jednou navštívil město Štýrský Hradec, rozumí naší vášni pro řemeslo. Místo samotné se svými malebnými domy působí jako ručně vyrobené. A tak i výroba třídy G pokračuje již téměř 40 let v tomto oddaném principu. Rozmanitost modelu vyžaduje až dodnes ruční výrobu. Je jedno, zda jde o exteriér nebo interiér, mnoho detailů nové třídy G je vyráběno láskyplně a ručně.

Třída G