V každém terénu ve svém živlu

Mercedes-Benz GLE kupé: dokonale fascinující vzhled.

Design vozidla

Zadní část

Jeho tvary: o tom se hovoří.

Zadní partie GLE kupé nadchnou svým spektakulárním designem: horizontální linie jsou obzvlášť patrné na širokých světlech.

Inovativní: v masivním zadním nárazníku s chromovanou ochranou spodní částí vozu je začleněn držák registrační značky. Viditelné a do nárazníku integrované koncovky výfuku dále prohlubují markantní sportovní vzhled.

GLE kupé

Přední část

Výraz síly. A slávy.

Design přídě GLE kupé je charakterizován vzpřímenou, trojrozměrnou sportovní maskou chladiče s jednou lamelou typickou pro kupé Mercedes-Benz. Perfektně orámováno LED Intelligent Light System.

Jemné ztvárnění LED Intelligent Light System ve standardní výbavě: vybaveno ikonickým „obočím“ tak nabízí nápadnou grafiku světel za dne i v noci. Působivé: kapota motoru s dynamickými powerdomy, které nenápadně naznačují, jakou energii ukrývají.

GLE kupé

Sportovní dynamika

Tyto proporce vyvolají rozruch.

Nízká karoserie a ostře skloněná linie střechy – to je charakteristická silueta GLE kupé. Prvky, které jsou jinak charakteristické pro SUV, propůjčují vozu expresivní výraz.

Z boku vůz zaujme díky dlouhému rozvoru, krátkým přesahům a obložením podběhů a nad bočními prahovými lištami, které je typické pro SUV . Linie typické pro Mercedes-Benz propůjčují tomuto vozu dynamiku bohatou na napětí, která je evidentní i na stojícím voze.

GLE kupé

Komfort interéru

To nejlepší z obou světů.

V interiéru GLE kupé se setkává sportovní charakter typický pro kupé s velkorysým pocitem prostoru typickým pro SUV. Luxusní doplňky zaručují exkluzivitu typickou pro Mercedes-Benz.

K těmto luxusním doplňkům patří sportovní sedadla, které jsou součástí standardní výbavy, a také přístrojová deska, jejíž horní část je čalouněná syntetickou kůží ARTICO. Další prvky: ionizace vnitřního vzduchu dostupná za příplatek, dveře s velmi širokým úhlem otevření a vysoko umístěná sedadla zaručující snadnější přístup a vysokou úroveň prostornosti a pohodlí.

GLE kupé