Ceník.

Mercedes-Benz CLA kupé | Ceník

Stáhnout ceník.

Zde si můžete stáhnout aktuální ceník pro vybrané vozidlo. Kromě ceny vozidla a podrobné standardní výbavy obsahuje i příplatkové výbavy, díky kterým můžete dát Vašemu vozu Mercedes-Benz individuální ráz.

Ceník Vám rovněž poskytne konkrétní informace o dostupnosti a možnostech kombinování barevných odstínů a čalounění a také důležité informace o nabídkách pojištění, financování a servisu pro Vaše vozidlo snů.

Pro spuštění stahování klikněte na jeden z odkazů níže. Ceník je ve formátu PDF. Pro zobrazení ceníku budete potřebovat Adobe Acrobat Reader, který lze zdarma stáhnout na stránce www.adobe.com.

» Stáhnout ceník kupé třídy CLA (PDF)

Mercedes-Benz podporuje nadaci „Laureus Sport for Good Foundation“.

Mercedes-Benz podporuje nadaci „Laureus Sport for Good Foundation“.

Od založení nadace roku 2000 podporuje Mercedes-Benz cíle a hodnoty tohoto celosvětově všeobecně prospěšného programu: pomocí sociálních sportovních projektů zlepšovat život znevýhodněným nebo nemocným dětem a mladistvým. Laureus se stal jednou ze základních součástí společenské odpovědnosti Mercedes-Benz. Každý nový Mercedes je proto vyslancem těchto hodnot. Koupí vozu Mercedes podporujete nadaci „Laureus Sport for Good Foundation“.

Všechny údaje na této webové stránce by měly být považovány za přibližné. Výrobce si vyhrazuje právo na změny designu, specifikací, podmínek prodeje nových vozidel a cen. Informace o cenách a standardní výbavě a výroky o zákonných, právních a daňových předpisech se vztahují pouze na Spolkovou republiku Německo. Na vyobrazeních mohou být uvedeny také příplatkové výbavy a příslušenství, které nejsou součástí standardní dodávky.

Copyright © 2016 CENTRUM Moravia & CENTRUM Moravia Sever. Všechna práva vyhrazena.