Ceník.

Stáhnout ceník.

Zde si můžete stáhnout aktuální ceník pro vybrané vozidlo. Kromě ceny vozidla a podrobné standardní výbavy obsahuje i příplatkové výbavy, díky kterým můžete dát Vašemu vozu Mercedes-Benz individuální ráz.

Ceník Vám rovněž poskytne konkrétní informace o dostupnosti a možnostech kombinování barevných odstínů a čalounění a také důležité informace o nabídkách pojištění, financování a servisu pro Vaše vozidlo snů.

Pro spuštění stahování klikněte na jeden z odkazů. Ceník je ve formátu PDF. Pro zobrazení ceníku budete potřebovat Adobe Acrobat Reader. Ten lze zdarma stáhnout na stránce www.adobe.com.

Stáhnout ceník pro nový sedan třídy E (PDF) »

Všechny údaje na této webové stránce by měly být považovány za přibližné. Výrobce si vyhrazuje právo na změny designu, specifikací, podmínek prodeje nových vozidel a cen.

Informace o cenách a standardní výbavě a výroky o zákonných, právních a daňových předpisech se vztahují pouze na Spolkovou republiku Německo. Na vyobrazeních mohou být uvedeny také příplatkové výbavy a příslušenství, které nejsou součástí standardní dodávky.

Copyright © 2016 CENTRUM Moravia & CENTRUM Moravia Sever. Všechna práva vyhrazena.