Designové a výbavové linie: individuální ztvárnění.

Designové a výbavové linie nového sedanu třídy E.

Linie AVANTGARDE zvýrazní dynamický a sportovní ráz exteriéru, například díky hvězdě Mercedes a specifickému přednímu nárazníku, který opticky prodlužuje kapotu motoru. Boky vozidla vybaveného linií AVANTGARDE Exteriér zdobí velká kola z lehké slitiny a zadní část pak výfukový systém se dvěma koncovkami integrovanými v zadním nárazníku.

Sada EXCLUSIVE Exteriér přináší moderní luxus v jeho nejdokonalejší podobě. Díky kvalitně provedeným detailům, jako je například specifický přední nárazník. Klasický design dokresluje hvězda Mercedes na kapotě motoru. Exkluzivní prvky sady EXCLUSIVE vytvářejí stylový interiér v jedinečně luxusní podobě. Patří mezi ně sedadla čalouněná kůží/tkaninou Valence s exkluzivním designem, tři atraktivní barevné koncepce a plošné použití ozdobných prvků ze dřeva.

S linií AMG pocítíte vzrušující dynamiku: přední nárazník AMG, zadní nárazník AMG ve vzhledu difuzoru a kola AMG z lehké slitiny. Sportovně exkluzivní interiér: sportovní sedadla čalouněná syntetickou kůží ARTICO / mikrovláknem DINAMICA nebo za příplatek kůží nappa s horizontálním prošitím, multifunkční sportovní volant se zploštělou spodní částí a sportovní pedály AMG.

Copyright © 2016 CENTRUM Moravia & CENTRUM Moravia Sever. Všechna práva vyhrazena.