Ponořte se do moderního luxusu Mercedes-Benz.

Pocit mimořádného prostoru, zejména v zadní části vozidla, je zřejmě největší předností nového kupé třídy E zřejmě v oblasti komfortu. Zejména v kombinaci s panoramatickým posuvným střešním oknem dostupným za příplatek. Pro vysoce individuální ztvárnění prostoru lze kombinovat řadu exkluzivních materiálů a barev. Skvělý pocit pohodlí rovněž vytváří elegantní koncepce osvětlení.

Dostupnost výbavy závisí na zvoleném motoru a konfiguraci. Podrobnosti najdete v informacích o výbavě každého jednotlivého modelu.

Ambientní osvětlení (příplatková výbava)

Nastoupit a cítit se jako doma – díky příjemnému tlumenému světlu vytváří ambientní osvětlení v celém vnitřním prostoru vozidla neopakovatelný pocit pohody. Pro nastavení zcela individuálního osvětlení je k dispozici 64 různých barevných odstínů. Jas lze nastavit v pěti úrovních.

Ambientní osvětlení plně využívá technologii LED. Nastavení, plynulé tlumení nebo vypnutí se provádí jednoduše přes multimediální systém. Aktivace a deaktivace probíhá současně s vnějším osvětlením. Ambientní osvětlení se zapne automaticky při otevření dveří.

Automatická klimatizace THERMOTRONIC (příplatková výbava)

Automatická klimatizace se třemi zónami a třemi režimy zaručuje individuálně nastavitelné, příjemné klima. Řidič a spolujezdec mohou pro své sedadlo nastavit preferovanou teplotu a distribuci vzduchu. Teplotu lze nastavit pro zadní část samostatně.

Vyhřívaná sedadla řidiče a spolujezdce (příplatková výbava)

Za chladných dnů poskytuje vyhřívání sedadel řidiče a spolujezdce rychle příjemné teplo. Lze volit ze tří úrovní vyhřívání, které se aktivují stisknutím tlačítka.

Ventilace sedadel řidiče a spolujezdce (příplatková výbava)

Díky aktivní ventilaci sedadel se jejich povrch v horkých dnech rychle ochladí na příjemnou teplotu. Za chladného počasí můžete sedadlo vyhřát na příjemnou teplotu.

Vzduch proudí skrz celé sedadlo. Je rovnoměrně distribuován napříč povrchovou vrstvou a poté proudí ven perforovaným koženým čalouněním. Během proudění se vzduch zvlhčí a rychle vytvoří vyvážené klima sedadla – i ve vozidle silně vyhřátém slunečními paprsky.

Vyhřívání a ventilaci sedadla lze nastavit nezávisle na sobě ve střech stupních stisknutím tlačítka. Pomocí funkce „letní otevření“ lze automaticky aktivovat ventilovaná sedadla.

Sluneční clona, vytahovací (příplatková výbava)

Sluneční clony otočné do stran a výsuvné pro řidiče a spolujezdce chrání proti nepříjemnému světlu přicházejícímu zpředu nebo ze stran. Kosmetické zrcátko s osvětlením LED je integrováno do vnitřní části obou clon.

Touchpad s ovladačem (příplatková výbava)

Touchpad umožňuje intuitivní ovládání funkcí multimediálního systému pohyby jednoho nebo dvou prstů. Doplňuje funkci ovládání hlasem a ovladač a je integrován do ovladače v loketní opěrce.