Výrazné prvky v oblasti komfortu

Činí z každé zóny zónu komfortní.

Nový model GLA je vybaven vším, co Vám může ještě zpříjemnit jízdu. Interiér v sobě spojuje prostorný dojem, sportovní charakter a prvotřídní materiály. Přitom je toto nové kompaktní SUV funkčnější než kdy dříve a vždy se přizpůsobí Vaším požadavkům.

GLA

Velkorysá koncepce prostoru.

Život si žádá prostor. Nový model GLA je promyšlený do posledního detailu a nabízí vyšší funkčnost pro každou životní situaci.

Víko zavazadlového prostoru EASY PACK s HANDS-FREE ACCESS

Víko zavazadlového prostoru EASY PACK s HANDS-FREE ACCESS

S víkem zavazadlového prostoru EASY-PACK můžete prostor pro zavazadla snadno elektricky otevřít a zavřít: stačí stisknout tlačítko. Díky funkci HANDS-FREE ACCESS (dostupná pouze v kombinaci s komfortní sadou KEYLESS-GO) se víko zavazadlového prostoru otevírá a zavírá dokonce bezdotykově. Snímač totiž rozpozná Váš pohyb nohy a automaticky otevře víko zavazadlového prostoru.

Ventilace sedadel

Ventilace sedadel

Komfort stisknutím tlačítka. Ventilace sedadla dodá každé jízdě luxusní nádech. Za chladných dnů vyhřívání sedadla příjemně vyhřívá sedáky, za teplých dnů je ventilace sedadla ochlazuje a reguluje tak i vlhkost.

Pohodlné nastupování

Pohodlné nastupování

Komfort začíná při nastupování. Se svým velkým, prostorným dveřním otvorem usnadňuje nové GLA nastupování a postará se tak o pohodlnou jízdu od prvního okamžiku.

Druhá řada sedadel s podélným nastavením

Roste zároveň s Vašimi potřebami: druhá řada sedadel s podélným nastavením.

Multimediální systém MBUX

Rád se s Vámi seznámí.

Se systémem MBUX můžete mluvit kdykoliv: tento multimediální systém ovládání od Mercedes-Benz je inovativní, intuitivní a inteligentní. A propojí Vás s Vaším digitálním světem.

GLA

Elektricky ovládané sedadlo spolujezdce umožňuje komfortní a individuální nastavení polohy sezení a opěrek hlavy. Díky paměťové sadě lze uložit a vyvolat až tři individuální nastavení sedadla. To je velmi praktické zejména při časté změně spolujezdce.

Koncepce dotykového ovládání

Koncepce dotykového ovládání

V novém modelu GLA lze funkce multimediálního systému MBUX ovládat zcela intuitivně. Sami rozhodnete, které ovládání je pro Vás nejpohodlnější: pomocí touchpadu ve středové konzole, tlačítek dotykového ovládání na volantu nebo multimediálního dotykového displeje. Všechny možnosti zadávání jsou inteligentně vzájemně propojeny, abyste za všech okolností zůstali flexibilní.

Hlasové ovládání LINGUATRONIC

Hlasové ovládání LINGUATRONIC

Ochotně Vám naslouchá: aktivujte hlasové ovládání LINGUATRONIC přes tlačítko hlasového ovládání na volantu nebo zcela jednoduše pomocí povelu „Ahoj Mercedesi“. Tím získáte přístup k řadě nabídek multimediálního systému MBUX, aniž byste museli sejmout ruce z volantu. Vaše jízda tak bude nejen bezpečná, ale i příjemná.

Rozšířená realita pro navigaci multimediálního systému MBUX

GLA

Využijte nyní ještě lepší orientaci v dopravě. Rozšířená realita pro navigaci multimediálního systému MBUX propojuje grafické navigační pokyny s obrazem přenášeným kamerou. S její pomocí si rychleji vytvoříte přehled o situaci, ve které se právě nacházíte.

Simulátor MBUX

Vaše vozidlo a Vy ‒ dokonalý tým.

MBUX

Poznejte s MBUX nový druh interakce se svým vozidlem. Snadnější než kdy dříve a výborně přizpůsobený Vašim potřebám.

Konektivita

Vše je propojeno.

Nový vůz GLA se propojí s Vaším digitálním světem.

Bezdrátové nabíjení a konektivita

Bezdrátové nabíjení a konektivita

Váš chytrý telefon snadno uložíte na jeho stálé místo ve středové konzole, kde bude bezdrátově nabíjen. A to zcela nezávisle na modelu a značce. Z doby jízdy se tak stane doba nabíjení.

Sada pro chytrý telefon

Sada pro chytrý telefon

Sada pro chytrý telefon propojí mobilní telefon přes Apple® CarPlay® a Android Auto® s multimediálním systémem. Tím získáte pohodlný přístup k nejdůležitějším aplikacím Vašeho chytrého telefonu. Můžete snadno a rychle používat také aplikace od jiných poskytovatelů.

Bezdrátové nabíjení podle standardu Qi pro kompatibilní mobilní telefony.

Komfortní sady výbavy

Komfortní výbavy, jako stvořené pro Vás.

Sada energizujícího komfortu Plus

Sada energizujícího komfortu Plus

Sada energizujícího komfortu Plus představuje novinku – nabízí komfort pro všechny smysly na nejvyšší úrovni. Za tím účelem spojuje maximální prémiové výbavy s inovativními inteligentními systémy. Okouzlující výsledek: Váš Mercedes Vás může cíleně povzbuzovat a rozmazlovat. Pro delší výkon za volantem a velmi příjemnou jízdu.

Komfortní sada KEYLESS-GO

Maximální komfort pro startování, zamykání a otevírání vozidla.

Sada Off-Road

Vybaví Váš nový vůz GLA pro každý terén

Sada energizujícího komfortu

Váš nový vůz GLA Vás může cíleně povzbuzovat a tím Vám zpříjemnit jízdu.

Sada ortopedických sedadel

Sada ortopedických sedadel zajišťuje maximální komfort sezení.

Sada konektivity pro chytrý telefon

Propojí Váš chytrý telefon s ovládacími a zobrazovacími prvky Vašeho vozidla.

Sada konektivity

Váš přístup do digitálního světa Mercedes-Benz.

Sada komfortního nastavení sedadel

Tato sada s řadou možností nastavení Vám poskytne optimální polohu sedadla.

Sada osvětlení

Více světelných zdrojů pro Vaši dobrou orientaci – a nevšední vzhled.

Sada pro zavazadlový prostor

Sada pro zavazadlový prostor přináší ještě více místa, pořádku a bezpečnosti.

Mercedes me connect

Propojuje Vás s Vaším vozidlem.

Vždy ve spojení

Staňte se součástí inteligentně propojeného světa.

Služba Mercedes me connect Vás propojuje s Vaším vozidlem a se vším, co je pro Vás důležité. Zaregistrujte se ještě dnes na portálu Mercedes me. Po neomezenou dobu pak můžete využívat naše bezplatné Základní služby. Zároveň si zajistíte používání Vzdálených služeb na dobu tří let. Chcete si dopřát větší komfort? Pak si můžete do Vašeho vozidla navíc, s odpovídajícími přípravami, integrovat řadu navigačních a komfortních služeb. Po pořízení obsahů mohlo dojít u produktu ke změnám.

Obrázek zobrazuje otevření vozidla s digitálním klíčkem od vozidla prostřednictvím chytrého telefonu.

Digitální klíček od vozidla v chytrém telefonu