Možnosti nabíjení

Nabijte EQC tak snadno jako Váš chytrý telefon.

Nejlepší nabíjecí infrastruktura je optimálně přizpůsobená individuálním požadavkům. Proto společnost Mercedes-Benz nabízí maximální flexibilitu. Pohodlně a plynule doma z wallboxu? Cestou u veřejných nabíjecích stanic? Spontánně u každé běžné domovní zásuvky? To všechno je možné pro maximální komfort nabíjení.

Nabíjení doma pomocí wallboxu Mercedes-Benz.

Plné nabití EQC, zatímco pohodlně odpočíváte na pohovce – to je možné s wallboxem Mercedes-Benz doma.

Wallbox Mercedes-Benz Home má maximální nabíjecí výkon až 22 kW. Proto můžete nový EQC nabít až třikrát rychleji než u běžné domovní zásuvky. U nových wallboxů Mercedes-Benz Advanced a Twin je možné nastavovat řízení nabíjení, správu uživatele, statistiky nabíjení a nabíjení s optimalizovanými náklady zcela snadno přes chytrý telefon.

» Zjistit více informací

Mercedes-Benz EQC

Nabíjení s Mercedes me Charge a IONITY po cestě.

Plošný přístup k nabíjecím stanicím – standardně v novém EQC.

S Mercedes me Charge získáte přístup k velkému počtu veřejných nabíjecích stanic, které se například nacházejí ve městě, u nákupních center nebo odpočívadel. Řidiči vozidel EQC navíc získají přístup do výkonné sítě pro nabíjení IONITY, která poskytuje rychlonabíjecí stanice všech důležitých hlavních dopravních os v Evropě a tím umožňuje klidnou jízdu na dlouhé vzdálenosti. U nabíjecího stojanu proběhne autorizace přes zobrazení na media displeji, aplikaci chytrého telefonu nebo přes kartu RFID. Vše ostatní automaticky vyřídí Mercedes me Charge. Jedno přihlášení, jedno vyúčtování. U mnoha veřejných nabíjecích stanic a u všech nabíjecích stanic IONITY.

» Zjistit více informací

Spotřeba proudu v kWh/100 km (kombinovaná): 22,2, emise CO2 v g/km (kombinované): 0[1]