> Sezónní nabídka - ZIMA 2021/2022

Nastartujte novou sezónu.

Věříme, že jste úspěšně zvládli všechny výzvy zimy i náročný minulý rok. Teď dostávají zelenou jarní měsíce a s nimi nové cesty a dobrodružství. Přivítejte je společně s Mercedes-Benz.
Zastavte se u nás na jarní kontrolu – od exteriéru po interiér –, aby byl váš vůz zase jako nový. Naši odborníci vám rádi pomohou s výběrem letních pneumatik a kol Mercedes Original a zajistí jejich profesionální výměnu.
Užijte si příval jarní energie naplno – s Mercedes-Benz.

JISTOTA V KAŽDÉ ZATÁČCE.

Originální kola Mercedes-Benz

Originální kola Mercedes-Benz splňují ty nejvyšší standardy bezpečnosti, odolnosti a designu.

Testujeme je tak, aby obstála i v těch nejnáročnějších podmínkách a aby dokonale plnila vaše požadavky na kvalitu. Protože víme, že očekáváte jen to nejlepší.
Každý náš produkt si hvězdu Mercedes-Benz musí nejprve zasloužit. Třeba tak, že vydrží boční náraz na obrubník v rychlosti vyšší než 60 km/h. Vyberte si kola, která vyhovují vašemu vkusu a která byla navržena speciálně pro váš vůz. Díky tomu můžete svůj vůz dokonale přizpůsobit svému stylu a přitom se spolehnout na maximální kvalitu.
Měníte zimní obutí za letní? Své zimní pneumatiky samozřejmě můžete uskladnit přímo u nás.

> Originální kola Mercedes-Benz

ROZDÍL POZNÁTE HRAVĚ.

Originální kola Mercedes-Benz

Dojeďte si pro slevu až 10 %.

Vyzkoušejte si pneumatiky Mercedes Original v online simulátoru.
Pokud se vám podaří bezchybně projet zatáčku ve všech třech rychlostech (60, 80 i 100 km/h), získáváte slevu až 10 % na nákup pneumatik a kompletních kol u autorizovaných prodejců Mercedes-Benz. Pro účast v soutěži zadejte VIN kód vozidla Mercedes-Benz, pro který bude sleva uplatněna. Nebo si hru vyzkoušejte jen tak.
Simulátor najdete na webu nedelejtekompromisy.cz.

OBJEDNEJTE SI SERVIS. JEDNODUŠE ONLINE.

Objednejte svůj vůz na prohlídku v autorizovaném servisu kdykoliv a odkudkoliv

Sjednat si návštěvu servisu nikdy nebylo pohodlnější. Objednejte svůj vůz na prohlídku v autorizovaném servisu kdykoliv a odkudkoliv. Zvolit můžete kompletní předsezónní kontrolu nebo třeba jen výměnu obutí, čištění klimatizace a další údržbu. V autorizovaném servisu máte vždy jistotu, že je váš vůz v péči odborníků speciálně vyškolených pro vozy Mercedes-Benz.

PRODUKT SEZÓNY.

produkt sezóny

Během každého ročního období zažíváte se svým vozem Mercedes-Benz něco nového. A proto jsme pro vás vybrali řadu akčních produktů, které vám pomohou užít si každou sezónu na maximum. Vyberte si některý z akčních produktů pro tuto sezónu. A dopřejte sobě i svému vozu nové možnosti komfortu i zábavy.

> Vybrané produkty z akční nabídky se slevou 15 %

MERCEDES ME. DOKONALÉ SPOJENÍ S VAŠÍM VOZEM.

Zažijte neuvěřitelné možnosti, které vám přináší propojení vozidla s vaším smartphonem.

mercedes me

  • Sedíte na schůzce a říkáte si, jestli jste nezapomněli zavřít okna nebo dveře svého vozu? Chystáte se na cestu, ale nejste si jisti, jestli je v pneumatikách správný tlak? Jak dlouho ještě můžete jet se současným stavem paliva? Kde přesně je zaparkované vaše auto? Tolik otázek a jedna jednoduchá odpověď – aplikace Mercedes me.
  • Návštěvu servisu si snadno rezervujete online díky Mercedes me Service. Schůzku nemusíte zapisovat do kalendáře – aplikace vám ji sama včas připomene. Mercedes me Service obsahuje také sérii praktických návodů a videí, které vám pomohou poznat zajímavé funkce vašeho vozidla a poradí při akutních problémech.
  • S Mercedes me Store máte svět Mercedes-Benz jako na dlani. V aplikaci můžete sledovat a ovládat své digitální služby nebo najít produkty, které zrovna potřebujete. Využijte chytré funkce Mercedes me jako třeba: digitální vyhledávání parkovacích míst, vyhledávač čerpacích stanic, diagnostiku vozidel nebo hudební zábavu.