Stáhnout technické údaje.

Pro spuštění stahování klikněte na odkaz.

Technické údaje jsou ve formátu PDF, který vyžaduje prohlížeč Adobe Acrobat Reader. Ten lze zdarma stáhnout na stránce www.adobe.com.

» Stáhnout technické údaje pro nové kupé třídy E. (PDF)

Technické údaje se mohly od data zveřejnění (11. 11. 2016) změnit.

Hodnoty v závorkách platí pro vozidla s automatickou převodovkou.

Více informací týkajících se oficiálních údajů o spotřebě paliva a konkrétních emisích CO2 u nových osobních automobilů se dozvíte u svého prodejce.

[1] Údaje pro jmenovitý výkon a jmenovitý točivý moment jsou v souladu se směrnicí 595/2009/EHS ve stávajícím platném znění. [2] Uvedené hodnoty ke spotřebě paliva a emisím CO2 byly zjištěny na základě předepsaného postupu měření (§ 2 č. 5, 6, 6a výnosu o osobních vozidlech (označení spotřeby energie) v aktuálním platném znění). Tyto údaje se netýkají konkrétního vozidla a nejsou součástí produktové nabídky. Jsou uvedeny výlučně pro účely srovnání různých modelů vozidel. [3] Hodnoty v souladu se směrnicí 2007/46/ES v aktuálním platném znění. [4] Hodnoty pro pohotovostní hmotnost podle směrnice 92/21/ES v aktuálním platném znění (hmotnost vozidla připraveného k jízdě, s palivovou nádrží naplněnou na 90 %, řidičem o hmotnosti 68 kg a zavazadly o hmotnosti 7 kg) pro vozidla se standardní výbavou. Příplatková výbava a příslušenství tuto hodnotu obvykle zvyšují, čímž snižují užitečné zatížení vozidla. [5] Údaje vypočítány podle směrnice 92/21/ES, verze 95/48/ES (pohotovostní hmotnost s palivovou nádrží plnou na 90 %, řidič o hmotnosti 68 kg a zavazadlo 7 kg) pro vozidla se standardní výbavou. Příplatkové výbavy a příslušenství tuto hodnotu zpravidla zvyšují, čímž se odpovídajícím způsobem sníží užitečné zatížení. [6] Údaje vypočítány podle Směrnice 92/21/EC, verze 95/48/EC (pohotovostní hmotnost s palivovou nádrží plnou 90 %, řidič o hmotnosti 68 kg a zavazadlo 7 kg) pro standardní specifikaci vozidel. Volitelné příslušenství a výbava obecně zvyšují tato čísla a příslušně snižují užitečnou hmotnost.