Váš partner pro značky Mercedes-Benz, Fuso a smart

Společnost Centrum Moravia, spol. s r. o. byla založena v listopadu 1995 jako prodejna nových i použitých vozidel všech kategorií a zároveň jako autorizovaný dealer a opravce skupiny Daimler AG pro značky Mercedes-Benz a smart. V současné době pečujeme o 10 000 spokojených zákazníků, kteří využívají nejen služeb prodejny vozidel, ale také prodejny náhradních dílů a servisu. Centrum Moravia, spol. s r. o. tedy sází na značku Mercedes-Benz jako na jedinečné spojení léty osvědčené tradice a moderních designových a technologických prvků. Získali jsme i zastoupení značky Fuso.
Nabízíme tedy svým zákazníkům kompletní portfolio vozidel Mercedes-Benz, smart a Fuso Canter. V prodejně můžete najít vozidla všech kategorií - od osobních, užitkových a nákladních až po tahače. I zákazníci, kteří z různých důvodů nechtějí investovat do nového vozidla, si přijdou na své - koupit je zde možné přes CarStore VanStore i vozidla použitá.
Kromě samotné koupě vozů nabízí Centrum Moravia, spol. s r. o. možnost koupě náhradních dílů 24 hodin denně, a také kompletní servis vozů Mercedes-Benz, smart, Fuso Canter, a to nonstop. Servisní tým dosáhl díky pravidelným školením světového standardu a je zákazníkům k dispozici až do okruhu 200 km od Olomouce. S plně vybaveným servisním vozidlem se tak může o vás postarat za každých okolností, stejně jako jsme se postarali o děti z Dětského domova v Olomouci, kde jsme přispěli svými charitativními aktivitami k jeho rozvoji.

Na Vaši návštěvu se těší:

Mgr. Stefan Sulzbacher - majitel společnosti
Mgr. Stefan Sulzbacher - majitel společnosti
    Marian Rauch - jednatel společnosti
Marian Rauch - jednatel společnosti

Virtuální prohlídka v mapách Google


Zvětšit mapu

Virtuální prohlídka - video

Prohlídka v HD kvalitě - video

Nákladní a užitkové vozy - video

Základní údaje o společnosti

Název firmy: CENTRUM Moravia, spol. s r.o.
Sídlo: Olomouc, Horní lán 3 415, PSČ 779 00
Identifikační číslo: 253 67 862
Zápis v obchodním rejstříku, vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 15884