Objevte inovace od Mercedes-Benz pro plně elektrickou éru a luxusní zážitek z jízdy.

Domov Mercedesu: zvenku zcela normální garáž, zevnitř magické místo, kde vznikají průkopnické inovace pro budoucnost mobility.

Inovace a technologie budoucnosti od Mercedes-Benz

Inovace od Mercedes-Benz.

Od vynálezu automobilu znovu a znovu prokazujeme naši inovační sílu – s pokrokovými technologiemi, vynikající bezpečností, prvotřídní kvalitou a špičkovým komfortem. Jen díky naší ambici přenášet průkopnické technologie na silnici se běžná inovace proměňuje v inovaci od Mercedes-Benz.

MBUX Hyperscreen
MBUX Hyperscreen

Aerodynamika
Aerodynamika

DIGITAL LIGHT

Zářivý vzor: světlomety DIGITAL LIGHT.

Přináší do temnoty 1,3 miliónu světelných bodů: světlomety DIGITAL LIGHT s inteligentní technologií a extrémně silnými LED diodami osvětlují zatáčky a přizpůsobují světelný kužel dopravní situaci a okolí. Díky inteligentnímu osvětlení pomáhají lépe rozpoznat nebezpečí a překážky – prostřednictvím funkce Spotlight také chodce, a v místech prací na silnici pomáhají dokonce v podobě pomocných linií.

světlomety DIGITAL LIGHT

Nabíjení a dojezd

Dlouhé trasy. Krátké nabíjení.

Mercedes-Benz promění dojezd v dosažitelnou vzdálenost: EQE ujede až 654 km na jedno nabití. Díky inovativní technologii EQ pro rychlé nabíjení je vysokonapěťový akumulátor během přestávek opět nabit – z 10 na 80 % za pouhých 32 minut.

EQE 350+ | WLTP: spotřeba elektrického proudu v kWh/100 km (kombinovaná): 18,7-15,9; emise CO2 v g/km (kombinovaný provoz): 0.[1]

[1] Spotřeba elektrického proudu a dojezd byly zjištěny na základě nařízení 2017/1151/EU.

Prohlédněte si nyní celý film.

Registrace

Plně elektrické modely od Mercedes-EQ už na Vás čekají.

Zaregistrujte se prostřednictvím kontaktního formuláře a získávejte aktuální informace – až po první vlastní jízdu v některém z modelů EQ od Mercedes-EQ.