Přednosti

Nezaměnitelný design

Již nikdy z něj nespustíte oči.
Objevovat nové cesty, pohybovat se v novém terénu, vzbuzovat zvědavost a chuť na dobrodružství dokáže jako pravý terénní vůz nové GLA. Na druhé straně vyzařují dynamické linie touhu po svižné jízdě, téměř jako sportovní kupé. S úžasem se zastavíte a s obdivem konstatujete: nové GLA je crossover, jak má být, a ve Vašem světě si našlo své ideální místo.

Pohon všech kol 4MATIC

Tato inovativní varianta pohonu všech kol 4MATIC zaručuje v každé jízdní situaci optimální poměr dynamiky, trakce a účinnosti. To je možné díky plně variabilnímu rozložení točivého momentu, které sahá od pohonu pouze předních kol po rozložení v poměru 50 : 50 ve sněhu, při náledí nebo při dynamických jízdních manévrech. Systém regulace jízdní dynamiky 4ETS zvyšuje navíc bezpečnost jízdy a agilitu, obzvláště na nezpevněném nebo klouzavém povrchu. Pomocí brzdných zásahů zabraňuje protáčení hnacích kol na jedné straně při rozjezdu a akceleraci. Současně je hnací moment přesunut na neprotáčející se kola.

Integrace chytrého telefonu

Díky příplatkové integraci smartphonu můžete do vozidla integrovat pomocí aplikací Apple CarPlayTM a Android Auto kompatibilní smartphony s příslušným operačním systémem a ovládat je například přes hlasové ovládání. Podporovány jsou nejdůležitější aplikace včetně navigace, telefonování/FaceTime a zasílání zpráv. Ovládání a aktivace probíhá přes ovladač ve středové konzole.

Soundsystem Harman Kardon®

S dvanácti reproduktory, včetně basového, a s 9kanálovým zesilovačem DSP nabízí Surround Soundsystem Harman Kardon® Logic 7® (příplatková výbava) o výkonu 450 wattů v kombinaci s audiosystémy prvotřídní zvukový zážitek, v kombinaci se systémem COMAND Online také ve formátu DTS a Dolby Digital 5.1. Technologie prostorového zvuku Logic 7® s dynamickou regulací hlasitosti neustále přizpůsobuje hlasitost rychlosti vozidla – pro dlouhotrvající zvukový zážitek na každém sedadle.

DYNAMIC SELECT

Komfortní, sportovní, hospodárné nebo zcela individuální nastavení vozidla vyvoláte pohodlně spínačem DYNAMIC SELECT v horním ovládacím panelu. Se zvoleným jízdním programem se změní také parametry jako charakteristika motoru, převodovky, řízení a podvozku. V kombinaci s pohonem všech kol 4MATIC lze navíc zvolit jízdní program „Offroad“, který přizpůsobí rozvinutí výkonu motoru a vlastnosti řazení automatické převodovky jízdě v lehkém terénu.