Nová Třída C představuje moderní spojení sportovního charakteru a luxusu.

Interiér

Komfortní. Digitalizovaný.

Nový sedan Třídy C je ztělesněním vývoje moderního luxusu. Ve sportovním interiéru Třídy C mají inovace své místo. Vertikální dotyková obrazovka o úhlopříčce 30,2 cm (11,9") promění středovou konzolu v digitální centrum vnitřního prostoru. Pokračováním vyspělého designového jazyka jsou moderní ozdobné prvky.

Třída C sedan
Design volantu s inovativní koncepcí ovládání.

Třída C sedan
Luxusní zvuk: surround soundsystém Burmester® 3D.

Třída C sedan
Splývavé ozdobné prvky.

Třída C sedan
Pocit pohody: ambientní osvětlení.

Třída C sedan
Zaměřená na budoucnost a řidiče: přístrojová deska.

Exteriér

Vzhled: dynamický a progresivní.

Redukované linie se snoubí s propracovaným tvarem ploch. Výsledek: přirozeně působící propojení minimalistického designu, luxusu a sportovního charakteru. Z dynamických tvarů, delšího rozvoru a širokého rozchodu nové Třídy C vyzařuje jasná touha rozjet se vpřed.

Sedan třídy C
Výrazná záď s dvoudílnými zadními světly.

Sedan třídy C
Nová příď s diamantovou maskou chladiče v designu hvězdy.

Sedan třídy C
19palcová kola z lehké slitiny (48,3 cm).

Sedan třídy C
Design světel: nezaměnitelný Mercedes-Benz.

Sedan třídy C
DIGITAL LIGHT s inovativní funkcí projekce.

Linie výbavy

Najděte svoji osobní komfortní zónu.

Linie AMG

Sedan třídy C

Linie AMG

Nápadný styling linie AMG propůjčuje exteriéru Třídy C sportovní charakter a exkluzivitu. S jeho pomocí vyjádříte svůj důraz na energický design. Technické vymoženosti Vám navíc nabízí mnohem větší potěšení z jízdy, mimo jiné díky agilnímu sportovnímu podvozku se sportovním přímým řízením (ne pro modely plug-in hybrid).

AVANTGARDE

AVANTGARDE

AVANTGARDE

S linií AVANTGARDE exteriér podtrhnete individualitu a sportovní charakter svého vozidla a jednoznačně tím ukážete, že Vám záleží na prvotřídních kvalitách odpovídajících dnešní době. Vzájemně sladěné designové prvky dodají vozidlu mimořádně expresivní výraz. Snížený podvozek nabízí ideální kombinaci dynamiky, komfortu a bezpečnosti.

Standardní výbava

Sedan třídy C

Standardní výbava

Standardní exteriér staví na odiv dokonalé tvary z každého úhlu pohledu. K výrazným designovým prvkům patří powerdomy na kapotě motoru, světlomety LED High Performance a 17palcová kola z lehké slitiny (43,2 cm). Všechny prvky jsou harmonicky sladěné – pro sportovní celkový dojem se stylovým nádechem.

Sada designové výbavy

Najděte takový model Třídy C, který se k Vám přesně hodí.

Objevte nyní sadu Night nového sedanu Třídy C.

Sada Night

Na obrázku je Mercedes-Benz Třídy C sedan se sadou Night.

Sada Night přitahuje pohledy jako magnet: řada prvků exteriéru je provedena v černé barvě. Tím je zvýrazněn sportovní charakter a zvláštní individualita Vašeho vozidla. A Vy tak vyjadřujete svůj smysl pro expresivní design a exkluzivní sportovní charakter.

Designové příplatkové výbavy

Vytvořte si svůj vlastní vůz Mercedes-Benz Třídy C sedan.

DIGITAL LIGHT s funkcí projekce

DIGITAL LIGHT s funkcí projekce

Se systémem DIGITAL LIGHT si můžete dopřát brilantní světelné podmínky – neustále přizpůsobené ostatním účastníkům silničního provozu a okolnímu prostředí. Systém DIGITAL LIGHT navíc ohromí svými funkcemi projekce, které jsou dostupné v souladu s místními předpisy pro registraci vozidel, aktuálně s částečnými rozsahy v USA, EU, Číně a státech Perského zálivu.

Centrální displej

Centrální displej

Centrální displej s vysokým rozlišením nadchne svou brilantní kvalitou obrazu. Ovládání probíhá přes dotykové zadávání. Celoplošně zasklená obrazovka orientovaná na výšku je mírně nakloněna směrem k řidiči, což umožňuje jednodušší ovládání a lepší čitelnost. Tento formát je přehlednější zejména pro navigační mapy.

Panoramatické posuvné střešní okno

Panoramatické posuvné střešní okno

Ať už otevřené, nebo zavřené: díky panoramatickému posuvnému střešnímu oknu, které je dostupné za příplatek, zažijete fascinující pocit svobody a v interiéru si užijete příjemné světlé prostředí. Toto velkoryse pojaté posuvné střešní okno působí jedinečně také zvenčí, neboť dodává exteriéru lehkost a exkluzivitu.